Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@jmk: mogę zaraz :)

 

Reaper się wymiksował z Irlandii, to nam KRK wyśle krzysfiola do jakiejś Rwandy czy innej Papui, nic w przyrodzie nie ginie. Reaper będzie winny tego, ze krzysfiol będzie siedział w buszu z dzikimi.

 

Albo będę winny, albo DZIĘKI mnie krzysfiol będzie mógł krzewić wiarę chrześcijańską wśród kanibali.

Odnośnik do komentarza

@jmk: mogę zaraz :)

 

Reaper się wymiksował z Irlandii, to nam KRK wyśle krzysfiola do jakiejś Rwandy czy innej Papui, nic w przyrodzie nie ginie. Reaper będzie winny tego, ze krzysfiol będzie siedział w buszu z dzikimi.

Albo będę winny, albo DZIĘKI mnie krzysfiol będzie mógł krzewić wiarę chrześcijańską wśród kanibali.

Będą się modlić przed posiłkiem?
Odnośnik do komentarza

17554343_1875242286065622_18133907595346

 

Przyznać się, który to pisał? ;)


 

A co powoduje mieso, ze nie dociagnie do 50?

 

Zwiększone ryzyko miażdżycy, nowotworów, chorób układu krążenia, cukrzycy - do wyboru, do koloru.

 

 

Fakt, że można sobie popsuć zdrowie, ale cukrzyca od mięsa? :-k

Odnośnik do komentarza

Mam tylko grafiki same :(

https://www.dropbox.com/sh/txu2xar3o4uzc7y/AAA9Sq6lzC4fiExb73nkvvDRa?dl=0

 

Ale ciekawostka, zajrzyjcie sobie w folder "Newsy". Są tam logotypy (w wersji FM City) większości portali ze sceny polskiej i zagranicznej, trochę tego było :o

FM Arena

CCM

CM Review

FCMC

FM Chat

LFM

CM Rev


A to był poziom newsów u schyłku LFM ;)

 

garsc.png?Expires=1490860244&Signature=V

Odnośnik do komentarza

Który też jest potrzebny swoją drogą. Oczywistym jest, że ludzie za dużo mięsa jedzą, stąd też i mięso jest gównianej jakości. Acz można jeść w zbilansowany sposób i nie jest jakimś złem.

 

 

Aaaa jedzeniem przyszłości i tak są owady. Super przyswajalne białko, ogromna procentowa zawartość tegoż i łatwość i nieski koszt hodowli :P

Odnośnik do komentarza

Fasola jest lepszym źródłem białka niż mięso.

Lol, czemu :D? Fasola nie ma nawet pełnego aminogramu, a te aminokwasy egzogenne które ma są w mniejszej ilości niż np w kurczaku. Więc fasola w przeciwieństwie do mięsa nie powinna być podstawowym źródłem białka w diecie, jak to zawsze bywa z wege produktami braki, które ma muszą być uzupełniane inną trawą.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...