Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko grafiki same :(

https://www.dropbox.com/sh/txu2xar3o4uzc7y/AAA9Sq6lzC4fiExb73nkvvDRa?dl=0

 

Ale ciekawostka, zajrzyjcie sobie w folder "Newsy". Są tam logotypy (w wersji FM City) większości portali ze sceny polskiej i zagranicznej, trochę tego było :o

FM Arena

CCM

CM Review

FCMC

FM Chat

LFM

CM Rev

A to był poziom newsów u schyłku LFM ;)

 

garsc.png?Expires=1490860244&Signature=V

Trupiarnia, gadu-gadu - sie żylo ;)

Odnośnik do komentarza

Also to że tłuszcz z mięsa jest szkodliwy i tylko chude mięsa to już wiedza żywcem wyjęta z przyjaciółki. To co jest najgroźniejsze w mięsie to jego smażenie, tłuszcz w miesie jest bardzo wskazany,mieso tłuste jest znacznie zdrowsze od chudego.

Odnośnik do komentarza

 

Fasola jest lepszym źródłem białka niż mięso.

Lol, czemu :D? Fasola nie ma nawet pełnego aminogramu, a te aminokwasy egzogenne które ma są w mniejszej ilości niż np w kurczaku. Więc fasola w przeciwieństwie do mięsa nie powinna być podstawowym źródłem białka w diecie, jak to zawsze bywa z wege produktami braki, które ma muszą być uzupełniane inną trawą.

 

Fasola zawiera wszystkie aminokwasy, dodatkowo błonnik, kwas foliowy, nie ma cholesterolu, jest tańsza w produkcji.
Odnośnik do komentarza

A dla wszystkich niedowiarków - na tym screenie widać skrót do CS 1.6 oraz link do "Soldiers of Death" czyli CMF-owego klanu CS-a :kekeke: Strzelałem headshoty zanim jeszcze Counter nauczył się mówić swój własny nick :kekeke:

 

Ktoś z tamtego klanu jest jeszcze na forum? :-k Byłem tam chyba z... Arczim? Artim? jakoś tak. No i Barton, o ile się nie mylę. Tabaka? Reszty nie pamiętam :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

A co powoduje mieso, ze nie dociagnie do 50?

 

Zwiększone ryzyko miażdżycy, nowotworów, chorób układu krążenia, cukrzycy - do wyboru, do koloru.

 

 

Fakt, że można sobie popsuć zdrowie, ale cukrzyca od mięsa? :-k

 

Oczywiście. Nie bezpośrednio, ale konsekwencje złego żywienia, takie jak otyłość, cukrzycy sprzyjają.

Odnośnik do komentarza

 

 

Fasola jest lepszym źródłem białka niż mięso.

Lol, czemu :D? Fasola nie ma nawet pełnego aminogramu, a te aminokwasy egzogenne które ma są w mniejszej ilości niż np w kurczaku. Więc fasola w przeciwieństwie do mięsa nie powinna być podstawowym źródłem białka w diecie, jak to zawsze bywa z wege produktami braki, które ma muszą być uzupełniane inną trawą.

 

Fasola zawiera wszystkie aminokwasy, dodatkowo błonnik, kwas foliowy, nie ma cholesterolu, jest tańsza w produkcji.

 

sprawdź jeszcze raz

 

ten słynny forsowany błonnik w diecie jest tak powszechny, że bardziej martwiłbym się o picie wody niż o błonnik, bo jak sie nażresz błonnika i nie wypijesz wchuj wody to potem endżoj twoje zaparcia, więc to jest zaleta, ale nie jakaś szczególnie ważna, bo błonnika można mieć od cholery z całej masy innych, znacznie popularniejszych produktów

 

no i to, że przytaczasz brak cholesterolu jako zaletę jest w zasadzie podsumowaniem stanowiska "fasola jest lepszym źródłem białka niż mięso"

Odnośnik do komentarza

A dla wszystkich niedowiarków - na tym screenie widać skrót do CS 1.6 oraz link do "Soldiers of Death" czyli CMF-owego klanu CS-a :kekeke: Strzelałem headshoty zanim jeszcze Counter nauczył się mówić swój własny nick :kekeke:

 

Ktoś z tamtego klanu jest jeszcze na forum? :-k Byłem tam chyba z... Arczim? Artim? jakoś tak. No i Barton, o ile się nie mylę. Tabaka? Reszty nie pamiętam :-k

Ja sporo pocinałem w 1.6, ale jak zakładaliście klan to już chyba przestałem grać. Arti i tabaka na bank z nami grali.

Swoją drogą to w końcu mam stabilnego neta, może bym spróbował odpalić tego nowego CSa. :-k

Odnośnik do komentarza

Also to że tłuszcz z mięsa jest szkodliwy i tylko chude mięsa to już wiedza żywcem wyjęta z przyjaciółki. To co jest najgroźniejsze w mięsie to jego smażenie, tłuszcz w miesie jest bardzo wskazany,mieso tłuste jest znacznie zdrowsze od chudego.

:-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...