Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to wszystko dobrze się składa - żadna kobieta nie będzie skazana nażycie z kuabem i żadne dziecko nie będzie musiało mieć takiego ojca. No i git :)

Oczywiscie ze nie bedzie skazana, lol. Nie wiem skad zalozenie, ze wszystkie kobiety chca miec dzieci.

 

@meyde - no chyba wlasnie nie do konca to tak dziala. Jak mija etap fascynacji to potem z definicji zaczyna byc nudno

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie to wszystko dobrze się składa - żadna kobieta nie będzie skazana nażycie z kuabem i żadne dziecko nie będzie musiało mieć takiego ojca. No i git :)

Oczywiscie ze nie bedzie skazana, lol. Nie wiem skad zalozenie, ze wszystkie kobiety chca miec dzieci.

 

@meyde - no chyba wlasnie nie do konca to tak dziala. Jak mija etap fascynacji to potem z definicji zaczyna byc nudno

 

 

W którym miejscu powiedziałem, że wszystkie kobiety chcą mieć dzieci? :> Czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza

Po reakcjach na post Kuaba widać, kto tu jednak jest konserwą. Możesz sobie do woli smieszkowac z kościoła i szkalowac papieża, ale wystarczy żebyś miał odmienny od większości pogląd na posiadanie dzieci i już społeczność stanowczo reaguje :>

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to ja miałbym być konserwą, to wręcz przeciwnie, popieram to, żeby kuab nie miał dzieci, nie było z mojej strony żadnej reakcji na to :> Tak samo i Vami. Jeśli nie poczuwają się do takiej roli, to nie muszą mieć, to chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza

Przecież to proste. To wynika z tego, że kuab podaje te prawdy w szatach wiedzy absolutnej. Że tak jest zawsze. Że zawsze jest nudno po fascynacji, że zawsze mężczyzna myśli o zdradzie, że szczęśliwa monogamia nie istnieje itp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...