Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem jeszcze raz temat "Jajko czy kura", to komicze jak drastycznie inaczej funkcjonowało to forum zaledwie parę lat temu :D

Przecież wystarczy spojrzeć, ile warnów w krótkim czasie za pierdoły dostawały nielubiane przez dawnych moderatorów jednostki, a ile w ogóle daje się teraz. Wiadomo, przez sito zdrowego rozsądku przeleci niekiedy coś niedobrego, ale generalnie widać olbrzymi postęp w niezależności MT. Starczy rzucić okiem z tamtego tematu na skargi Mańka czy Gwałtka, jakie dostawało się kiedyś warny, a teraz od pół roku MT ma spokój.

Z całego tego tematu najbardziej mnie śmieszy wrzuta Icona o tym, że lada moment odejdzie sam, tylko przekaże uprawnienia Feno xD

Odnośnik do komentarza

Temat z ostrzezeniami to tez kopalnia beki:

 

11.09.2011 / patryk11 / +1 i 21 dni zakazu pisania za proszenie o link do nielegalnej transmisji meczu oraz chwalenie się oglądaniem meczu z nielegalnego źródła


21.09.2011 / sepmati / +1 i 12h zakazu pisania

Za nazwanie trenera kadry narodowej "przygłupem"

 

lol

Odnośnik do komentarza

Z wrodzoną skromnością chciałem zauważyć, że podejście MT do userów zmieniło się około czerwca 2012 roku. Wtedy to nowy MT w składzie Icon (co oczywiste), Dudek, Henkel, meyde i ja stworzyliśmy nowy regulamin, oraz wewnętrzne ustalenia o schowaniu armat, z których strzelano gdzie popadnie. Nie ukrywam, że możliwość takiej liberalizacji była warunkiem, abym do MT dołączył (meyde AFAIR też, Dudek i Henkel byli z poprzedniego składu).

 

To co mamy dziś, to oczywiście świetnie działający MT, ale bez tamtej zmiany (oraz afery z głosowaniem Icona) zapewne nie było by to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Do tamtych czasów odwołał się MT dając mi ostrzeżenie - "Użytkownik o tak długim stażu bez ani jednego warna, przetrwał Icona a dorwała go demokracja..." ;)

Dlatego, że jesteś czerwony.

A kuab to słaby troll. Wybranie takiego samograja do trollowania jest przejawem braku ambicji. To jak szukanie taktyki do Realu.

Odnośnik do komentarza

Wpis w "Ostrzeżeniach" o lajftajmie dla Hajda za złamanie jakiejś umowy z MT przypomniał mi te "złote" czasy - dostaniesz bana albo zawrzesz ze mną chorą umowę ograniczającą Cię drastycznie, za której złamanie albo ujawnienie dostaniesz bana. Za polemikę na privie też dostaniesz bana.

Myśleliśmy, że to było forum dyskusyjne, a to wygląda jak eksperyment z Piły :keke:

Odnośnik do komentarza

Do tamtych czasów odwołał się MT dając mi ostrzeżenie - "Użytkownik o tak długim stażu bez ani jednego warna, przetrwał Icona a dorwała go demokracja..." ;)

Bo za dyktatury Icona siedziałeś jak mysz pod miotłą, rozpoczęła się demokracja i poczułeś, że wszytko można ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy żadnej lojajki nie podpisałem :kekeke:

Nie wiem, czy pamiętasz tamtą akcję z zamknięciem nam tematu CCM (a ktoś, albo Ty albo Dapsz wtedy staliście razem ze mną w obronie całej sprawy), ale wtedy dostałem od Icona ultimatum: albo go przepraszam za "oszczerstwo" (na co albo miałem screeny, albo je od kogoś dostałem) i dostaję dostęp do HP z powrotem, albo mam tam bana, albo ujawniam całą sprawę i dostaję bana o nieokreślonej długości z opcją przedłużenia przy jednoczesnym kasowaniu wszystkich postów i moderatorskim ich przeglądem. Odmówiłem, ujawniłem sprawę gdzieś na forum, dostałem bana, później odpuściłem i tylko dlatego miałem dostęp z powrotem na forum. Także mam też czyste sumienie, że na takie deale nie poszedłem z tamtą władzą ;)

Zresztą tamto świństwo z tematem CCM było AFAIR bezpośrednią przyczyną założenia razem z jasonx i Mitnikiem alternatywnego forum FMF, stare czasy.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą idąc tymi porównaniami to trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz. Była dyktatura - jest demokracja. Od razu samoczynnie pojawił się IPN w osobie Feanora. A przecież chyba każdy pamięta, że Feanor był jednym z aparatczyków tamtej władzy! Nie dajmy mu się schować za teczkami! Pozbawmy emerytury i zakażmy piastowania stanowisk publicznych!


 

Ja tam nigdy żadnej lojajki nie podpisałem :kekeke:

Nie wiem, czy pamiętasz tamtą akcję z zamknięciem nam tematu CCM (a ktoś, albo Ty albo Dapsz wtedy staliście razem ze mną w obronie całej sprawy), ale wtedy dostałem od Icona ultimatum: albo go przepraszam za "oszczerstwo" (na co albo miałem screeny, albo je od kogoś dostałem) i dostaję dostęp do HP z powrotem, albo mam tam bana, albo ujawniam całą sprawę i dostaję bana o nieokreślonej długości z opcją przedłużenia przy jednoczesnym kasowaniu wszystkich postów i moderatorskim ich przeglądem. Odmówiłem, ujawniłem sprawę gdzieś na forum, dostałem bana, później odpuściłem i tylko dlatego miałem dostęp z powrotem na forum. Także mam też czyste sumienie, że na takie deale nie poszedłem z tamtą władzą ;)

Zresztą tamto świństwo z tematem CCM było AFAIR bezpośrednią przyczyną założenia razem z jasonx i Mitnikiem alternatywnego forum FMF, stare czasy.

 

Nie pamiętam, ale całkiem prawdopodobne, że ze mną to było. Jakby nie patrzeć to trochę walczyliśmy o CCM w przynajmniej kilku sytuacjach :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...