Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ajer, ogarniałeś food fest z centrum kongresowego?

Właśnie stamtąd wróciliśmy i powiem Ci, że to bardzo fajna impreza. Dużo ciekawych produktów z niszowych firm, wreszcie szansa gdzieś kupić np. masło ghee.

 

Huh, może zajdę, mam niedaleko dzisiaj w sumie, a zapomniałem totalnie. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wczoraj byłem po raz pierwszy od ładnych paru lat w teatrze i przypomniało mi się dlaczego tam nie chodzę :keke:

 

Wyjebali Cię za dres?

 

Buli: graty z roboty, jaką kawkę polecasz? Mam młynek i kawiarkę ;).

 

Bardzo przyjemna w smaku i przygotowywaniu jest Latte, bądz Chai Latte :) Dzięki :)

 

 

Miałem na myśli konkretną kawę, a nie sposób :P.

 

 

 

o 19:10 nic lepszego w TV i internetach nie znajdziecie:

 

http://forumcm.net/index.php/topic/118-widzew-lodz/?p=1875037

 

Tak chwalisz...a będziesz na stadionie?

 

 

Oczywiście. Jak graliśmy na SMSie to nie chodziłem na mecze, ale teraz karnety z tatą kupiliśmy i będziemy chodzić.

 

 

No to zwracam honor ;) Podobno tysiak Smrodów będzie u Was dziś ;)

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że Misiek mocno jara się tym rozpoczęciem meczów na nowym obiekcie, gorączkuje się z każdym postem, przeżywa to, ilość karnetów, ciągle o tym wspomina... głupio by było jakby po takim czymś tylko oglądał to w TV.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego by było głupio?

 

Dla mnie głupio, ale mamy różne podejścia, więc się nie dogadamy ;).

 

Adrian co tak stanąłeś z karierą?

:P

 

Najpierw musiałem dokończyć sezon Crystal Palace, a teraz gram pierwszą karierę na MP Mahdiego :ninja:

Odnośnik do komentarza

Nie, trochę tak wyszło :) ale nie ma dum dum dum w tle. Po prostu tego nie rozumiem, tego - nie wiem jak to nazwać - zakazu bycia zaangażowanym jeżeli nie jest się na stadionie.


Chociaż nie, jak pomyślę to chyba rozumiem. To taki elitaryzm, tylko my - wtajemniczeni - mamy prawo do tego wszystkiego. Jak ktoś nie chodzi, to nie może się cieszyć bo jego radość nie jest tyle warta co nasza ( co mi się zawsze kłóci z tym, że niby nie chodzą na mecze dla piłki, mecz ich jebie). Taki sposób na dowartościowanie się. A nie daj borze ktoś przyjdzie na dwa mecze w rundzie bo akurat miał ochotę - to już najgorszy sort.

Odnośnik do komentarza

Nie, trochę tak wyszło :) ale nie ma dum dum dum w tle. Po prostu tego nie rozumiem, tego - nie wiem jak to nazwać - zakazu bycia zaangażowanym jeżeli nie jest się na stadionie.

Chociaż nie, jak pomyślę to chyba rozumiem. To taki elitaryzm, tylko my - wtajemniczeni - mamy prawo do tego wszystkiego. Jak ktoś nie chodzi, to nie może się cieszyć bo jego radość nie jest tyle warta co nasza ( co mi się zawsze kłóci z tym, że niby nie chodzą na mecze dla piłki, mecz ich jebie). Taki sposób na dowartościowanie się. A nie daj borze ktoś przyjdzie na dwa mecze w rundzie bo akurat miał ochotę - to już najgorszy sort.

Z jednej strony to głupie, z drugiej dotyczy praktycznie każdej grupy, które łączy jakieś hobby.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...