Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

Rady Europejskiej, czy Rady Unii Europejskiej (to są dwa zupełnie inne ciała, a jest jeszcze pozaunijna Rada Europy), w pierwszym przypadku rządy są rotacyjne, w drugim państwa, ale jednak kandydatura musi mieć aprobatę Parlamentu Europejskiego.

Tak naprawdę chodziło mi o Radę Ligi Europa. :]

 

Co do Razem i Trybunału - pamiętasz kto wyświetlał wyrok TK na ścianie kancelarii? :>

Poza tym w moich oczach nie stracili, kiedy uznali, że nie można zapominać o problemach zwykłych ludzi, nawet w obliczu tak poważnego problemu.

Odnośnik do komentarza

 

Stracili by dużo więcej gdyby szli ramię w ramię z kodem PO Nowoczesną i Romkiem Giertychem

Myślenie w kategoriach politycznej popularności zamiast czynienia rzeczy słusznych to jest dokładnie to, przeciwko czemu Razem chciało występować.
Myślenie w kategoriach, wróg mojego wroga jest moim przyjacielem to właśnie przykład taniego populizmu i patrzenia tylko na słupki poparcia. Stając wspólnie z resztą protestujących kompletnie by porzucili całą swoją ideowosc.
Odnośnik do komentarza

Co do Razem i Trybunału - pamiętasz kto wyświetlał wyrok TK na ścianie kancelarii? :>

Poza tym w moich oczach nie stracili, kiedy uznali, że nie można zapominać o problemach zwykłych ludzi, nawet w obliczu tak poważnego problemu.

 

 

Pamiętam. Dlatego piszę - zawiedli w najważniejszym momencie.

I Twoje słowa o niezapominaniu o problemach zwykłych ludzi bierze w łeb przy wskazaniu oczywistego faktu, że TK to problem najbardziej fundamentalny dla biednych ludzi. Nic, co Razem nie wywalczy w sprawie Biedronki nie będzie istotne bez silnej gwarancji ustrojowej w osobie TK.

 

A nie uważasz, że już ustały powody do bojkotu?

 

 

Ale avatara z CCM mi nikt nie oddał, zwłaszcza Icon, więc nie mam ochoty żadnego ustawiać ;)

 

Dostałem propozycję pracy z Dublina. Co najlepsze - pierwsze 6 miesięcy mogę pracować z Polski, żebyśmy ogarnęli sytuację z dzieckiem :)

 

Super, gratuluję!

 

 

Myślenie w kategoriach, wróg mojego wroga jest moim przyjacielem to właśnie przykład taniego populizmu i patrzenia tylko na słupki poparcia. Stając wspólnie z resztą protestujących kompletnie by porzucili całą swoją ideowosc.

 

Po pierwsze, to bzdura, bo chodziło o TK, a tylko Razem było na tyle głupie, by myśleć w kategoriach "ale tam będzie Giertych..."

Po drugie, to zaprzeczenie idei Razem, które chciało walczyć o zasady bez zważania na słupki poparcia - po czym nie poszli w obronie TK (gwaranta praw ustrojowych dla pracowników), bo tam był Giertych i niektórych by zraził spacer obok niego.

Po trzecie, to działanie antypaństwowe, sprzeczne z programem Razem.

Po czwarte, wielki lol i rotfl z partii o nazwie "Razem", która w sprawach fundamentalnych nie potrafi iść z innymi. Niech się nazwą "Osobno", albo jeszcze trafniej - "Hipsterzy polityki", wtedy też zgarną parę głosów.

 

Darzyłem Razem dużą sympatią i nie zagłosowałem na nich tylko z uwagi na matematykę wyborczą - bo trafnie przewidziałem, że Razem da PiS samodzielną większość. Teraz nimi gardzę, bo to krótkowzroczni i zaprzeczający własnemu programowi głupcy, którzy bardzo szybko się uczą politycznego cynizmu - i jak widać niejednego, w tym Ciebie, na ten cynizm nabierają udając, że chodziło o coś innego niż granie pod publiczkę.

Odnośnik do komentarza
A o co chodzi z Biedronką? Nie obiła mi się o uszy żadna afera, a nawet dość często spotykam się z opiniami, że w Biedronce są zajebiste warunki pracy (porównując do innych prac niewymagających żadnych kwalifikacji).

Wydaje mi się, że to przeciwko złym warunkom pracy w tej sieci protestowało Razem, gdy cała reszta opozycji zjednoczyła się przeciwko działaniom PiS w sprawie TK. Ale mogę się mylić, mógł to być Lidl, Kaufland albo coś innego. To naprawdę bez znaczenia dla oceny hipsterki Razem.

Oto mi chodziło: http://natemat.pl/167625,kto-nie-z-nami-ten-przeciw-nam-razem-nie-idzie-razem-z-kod-woli-zajmowac-sie-biedronka-i-polskimbusem

Odnośnik do komentarza

Pis rujnuje gospodarkę ale RAZEM to by ją pogrzebało :D Wprowadzenie kwoty wolnej od podatku (jak od razu) 12 tysięcy, podatki nawet 75% (LOOOOL), składki rentowe i emerytalne dla przedsiębiorców zależne od dochodu, mieszkanie+ w wersji maksimum, podnoszenie kwoty minimalnej, 35-godzinny tydzień pracy, zwiększenie uprawnień PIP (PIS BIS), związki zawodowe... to między innymi co pamiętam.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

Rady Europejskiej, czy Rady Unii Europejskiej (to są dwa zupełnie inne ciała, a jest jeszcze pozaunijna Rada Europy), w pierwszym przypadku rządy są rotacyjne, w drugim państwa, ale jednak kandydatura musi mieć aprobatę Parlamentu Europejskiego.

Was kompletnie z tym Tuskiem popierdoliło przecież jak on tu wróci to ma kryminał!

:)

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)

jahu, Tusk ma dożywotni immunitet, z racji pełnienia obecnej funkcji

Nie w Polsce :)

 

 

NA TERENIE CAŁEJ UE! No chyba, że chcesz, aby nas stamtąd wypierdoloili i nałozyli sankcje handlowe gorsze niz na Rosje, to wtedy popieraj takie bezprawne działania rządu

Odnośnik do komentarza

Złe Razem chce wprowadzić związki zawodowe, tfu! Na szczęście PiS z najukochańszym przywódcą narodu na czele dba o dobro demokracji ludowej, stojąc na straży praw klasy robotniczej stanowiącej przewodnią siłę narodu.

Odnośnik do komentarza

O, widze ze farselone znowu przepchneli sedziowie jak zwykle, co za niespodzianka :keke:

 

A co do Guardioli to poczekajmy jak sobie poradzi w Anglii. Sorry, ale wygrywanie ligi niemieckiej Bayernem, ktorym trudniej jest nie wygrac ligi niz ja wygrac to zadne osiagniecie. Z liga hiszpanska i Barcelona to samo, z LM jak widzimy tez, jesli trzeba to Barcelone sie przepchnie dalej rowniez w LM, wiec sukcesy Guardioli nalezy jednak poddac w watpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...