Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zadziwiające też, że taki liberał i wojownik o lepsze jutro jak Maniak taki spięty z tabaką :)

Bardziej pisałem w formie ostrzeżenia. W takiej sytuacji (zakładając, że jednak nie byliby pełnoletni) wystarczy że jedna osoba się pochwali rodzicom i problemy mogą być duze. Poglądy nic tutaj do rzeczy nie miały:)

 

A liberałem jestem ale dotyczy to osób pełnoletnich:)

Odnośnik do komentarza

 

ja byłem raz na baskecie, no i grali na Torwarze :-k nawet nie wiedziałem, że zdarza im się pykać w innym miejscu. skąd pytanie?

 

Gdyż Legia może awansować i musiałaby znaleźć nową halę do grania, liga nie pozwoli im grać w tej, w której obecnie rozgrywają mecze. Zastanawiałem się jakie mają opcje i czy jakieś utrudnienia mnie z tym czekają :P

 

 

Będo grali w chali miszcza!

Odnośnik do komentarza

 

Mam 95% frekwencji

no ale Ty musisz chodzić, bo to Twoja praca. Pytanie jaka jest frekwencja uczniów :keke:

 

Niekoniecznie :kekeke: Miałem w liceum nauczyciela fizyki, który był jednocześnie dyrektorem szkoły i nie miał na pewno więcej, niż 10% obecności na lekcjach. Najczęściej kończyło się na tym, że przewodnicząca klasy przekazuje, że mamy zrobić strony od x do y w ćwiczeniach i nikogo nie obchodziło, że nikt nam nawet nie powiedział, jak to się liczy :D Inna sprawa, że na kolejne zajęcia gdy miał sprawdzać, czy te strony zrobione też nie przychodził, więc zwykle była to zupełnie luźna godzina, na której nikt sobie ćwiczeniami głowy nie zawracał.

 

Wtedy się z tego cieszyłem, teraz myślę, że być może przekreślił możliwości kontynuowania edukacji z fizyką wielu osobom.

Odnośnik do komentarza

Hej, ludzie z Warszawy, mam takie pytanie. Legia w basket nieźle ogarnia i jest spora szansa, że w przyszłym sezonie będzie grała w PLK. Czy jest tam u was jakaś hala odpowiednia do koszykówki? Ta na Bemowie, w której obecnie grają, to odpada, Ursynów, w której był rozgrywany PP również (mam nadzieję), O Kole nawet nie wspominam. Zostaje Torwar i... coś jeszcze?

Narodowy :keke:
Odnośnik do komentarza

Ja tylko żałuję, że mój teściu nie jest bardziej piwkowy, bo to był idealny dzień, żeby skręcać meble z Ikei i pić browarki!

 

A tak naprawdę to najbardziej by się przydał facet szwagierce, z którym jak człowiek można by piwko czy wódeczkę wypić :-k

 

poka szwagierke, moze amant z ząbek sie zainteresuje xD

ej jmk, bo ty mówiłeś o cd keys, jest tam możliwośc zapłacenia ipko/kartą kredytową, a nie przez paypal?

Odnośnik do komentarza

 

Ja tylko żałuję, że mój teściu nie jest bardziej piwkowy, bo to był idealny dzień, żeby skręcać meble z Ikei i pić browarki!

 

A tak naprawdę to najbardziej by się przydał facet szwagierce, z którym jak człowiek można by piwko czy wódeczkę wypić :-k

 

poka szwagierke, moze amant z ząbek sie zainteresuje xD

ej jmk, bo ty mówiłeś o cd keys, jest tam możliwośc zapłacenia ipko/kartą kredytową, a nie przez paypal?

 

Nie wiem jak to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić

Odnośnik do komentarza

Zmarła mi dzisiaj rano babcia. 84 lata, solidny wiek. Przez ostatnie parę lat cierpiała bo problemy z błędnikiem poważne, jaskra i ogólnie parę innych rzeczy. Sama często mówiła o tym, że chciałaby już umrzeć. Wtedy mnie to mroziło, a dziś po tych paru latach odkąd to mówiła pierwszy raz o czyjejś śmierci pomyślałem, że chyba dobrze się stało, jakkolwiek by to nie brzmiało. Bardzo cierpiała, a miała pełne życie, niczego nie żałowała, więc może dobrze...dziwne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...