Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

zaktualizowałem podpis pod nickiem Mahdiego tak, żeby oddawał rangę postaci

 

zmień mu ten podpis, przecież on nie zdecydował się stanąć na piedestale
W sumie racja, podpis powinien brzmieć: "Obok piedestału". Czy tam "cokołu", bo w sumie nie pamiętam, z czego zdecydował się zejść.
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak to jest sie nawalić kraftowym piwem. Efekt dnia następnego musi być porażający :-k

Można paść patrząc na stan konta...

Dobra, kończymy oglądać Atleti - Barca, szybkie siku z psem i wracamy na Legię :) A później oczywiście jeszcze Real :)

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe jak to jest sie nawalić kraftowym piwem. Efekt dnia następnego musi być porażający :-k

Po dobrej jakosci alko jest mniejszy kac, bo mniej fuzli. Chociaz ja mam czesto problemy z zoladkiem jak pije polskie kwasne piwa, nie wiem czemu :-k

No w sumie tak, w takim krafcie to sama natura niemal. Ale kiedyś przeholowałam z weizenem i na drugi dzień była zgroza.
Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe jak to jest sie nawalić kraftowym piwem. Efekt dnia następnego musi być porażający :-k

Po dobrej jakosci alko jest mniejszy kac, bo mniej fuzli. Chociaz ja mam czesto problemy z zoladkiem jak pije polskie kwasne piwa, nie wiem czemu :-k
No w sumie tak, w takim krafcie to sama natura niemal. Ale kiedyś przeholowałam z weizenem i na drugi dzień była zgroza.

Polski kraft cierpi na straszna chorobe, ktora polega na dojebywaniu chmielu do piwa az idzie sie zrzygac z goryczy. Ostatnio troche z tym lepiej, ale od polskich IPA nadal trzymam sie z daleka. A niektorzy w duchu samej natury w krafcie dosypuja sztuczne ekstrakty z chmielu, zeby piwo bylo gorzkie nie do zniesienia, kiedy normalny chmiel juz nie pomoze. Wiec z ta sama natura to nie do konca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...