Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

- Prawo,

- Metody probalistyczne i statystyka,

- Podstawy elektrotechniki, miernictwa i elektronik,

- Podstawy zarządzania,

- Projektowanie aplikacji mobilnych

- Środowisko oprogramowania komponentowego II,

- Seminarium dyplomowe,

 

Jaka mieszanka przedmiotów na nowy semestr :-k

Odnośnik do komentarza

- Prawo,

- Metody probalistyczne i statystyka,

- Podstawy elektrotechniki, miernictwa i elektronik,

- Podstawy zarządzania,

- Projektowanie aplikacji mobilnych

- Środowisko oprogramowania komponentowego II,

- Seminarium dyplomowe,

 

Jaka mieszanka przedmiotów na nowy semestr :-k

O, prawo. Zostaniesz Gackiem xD

Odnośnik do komentarza

Ja mam dosyć przykrą historię z harcerstwem ;) chodziłem do klasy z taką jedną harcerką i w 3 klasie gimnazjum wyraźnie między nami zaiskrzyło. No i powoli zbliżało się to do bycia razem, a ona nagle mnie sfriendzonowała xD ale tak dosłownie: możemy zostać przyjaciółmi ;) No i ja sobie oczywiście odpuściłem. Po latach się dowiedziałem, że jej koleżanki z harcerstwa powiedziały jej, że nie warto się wiązać z kimś, kto nie jest harcerzem xD więc poznałem na własnej skórze harcerski szowinizm ;)

Odnośnik do komentarza

No ja w harcerstwie byłem kilka miesięcy, do pierwszego biwaku, na którym wg kadry goniliśmy sie na warcie z finkami w dłoniach, a tak naprawdę to spierdalalismy przed jakimś wyimaginowanym zagrożeniem. Od tego czasu nasza grupe traktowano ozięble (chyba jako jedyni nie dostaliśmy krzyży harcerskich), a potem rozwiązano drużynę.

Ale zaliczyłem jakiś zlot harcerski w Kaliszu, co prawda spaliśmy na świetlicy w mojej podstawówce xD ale fajnie wspominam, bo to chyba pierwszy raz, gdzie miałem okazje poznać tylu ludzi z innych miast.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...