Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi wyszło 5zł, żenada ;)

 

 

 

Ale że wydruk własny biletu kosztuje 2zł. Za "mój" prąd, tusz do drukarki i papier mam im płacić :ke:

Mnie wyszło 5 zł. ;)

Bardziej mnie bawi coś innego - bilety dzielą się na zarezerwowane i opłacone. Zmienić dane możesz tylko tego zarezerwowanego, nie opłaconego - ale zmiana będzie możliwa "najwcześniej od 25.02". Opłacić rezerwacje zrobione dzisiaj musisz do 23.02 (48h od momentu rezerwacji). Czyli albo rezerwujesz i opłacasz najpóźniej jak się da licząc, że nie zaksięguje do czasu otwarcia okienka zmiany danych, albo opłacasz i tracisz tę opcję, albo liczysz na szczęście i nie rezerwujesz biletów.

Przy czym mówimy o 4-miesięcznym wyprzedzeniu, więc opcja zmiany danych osobowych "max od 25.02" jest śmieszna, bo w gronie moich znajomych jest kobieta z terminem porodu na kwiecień i cholera wie, czy w czerwcu będzie miała taką samą jak dziś ochotę na zostawienie niemowlęcia na parę godzin. Full profeska.

 

 

No ja liczę, że dziecko kumpla z terminem na 21.06 postanowi jeszcze poczekać :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak Dion gral w Man United to mowili ze Schmeichel ma najdalsze wykopy w lidze, bo "ha can pass to Dublin"

A potem lolowali, że Seaman jest lepszy "because he can lob Overmars"

 

xD

A potem mówili że Keegan fills Schmeichel's gap with Seaman :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...