Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jazda samochodem teraz znów była przygodą, bo przez ~pięć miesięcy nie prowadziłem to początkowo nawet się lekko bałem, że zapomniałem jak się jeździ, zwłaszcza że tu zima była trochę mocniejsza niż w Poznaniu ;). No ale to nadal mega przyjemne, chociaż w Pyrlandii wkurwiałbym się chyba za bardzo na te korki i tam auta nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale sie Keith FENOMENALNIE wlaczyl do dyskusji w Lidze Angielskiej xD

Jeszcze Jahu.

 

Tylko potwornym kacem sobie tłumaczę odpisywanie mu. Ale żem przesadził wczoraj, hoho...

Widać ześ na kacu bo nie rozumiesz swego toku rozumowania :P

 

 

Ochłoń.

Ja zmieniłem podejście do jazdy oczywiście jak każdy geniusz po wypadku samochodowym. Pierwsze parę miesięcy jazdy po to była spina straszna, a przy deszczu to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale sie Keith FENOMENALNIE wlaczyl do dyskusji w Lidze Angielskiej xD

Jeszcze Jahu.

 

Tylko potwornym kacem sobie tłumaczę odpisywanie mu. Ale żem przesadził wczoraj, hoho...

Widać ześ na kacu bo nie rozumiesz swego toku rozumowania :P

 

 

Ochłoń.

Ja zmieniłem podejście do jazdy oczywiście jak każdy geniusz po wypadku samochodowym. Pierwsze parę miesięcy jazdy po to była spina straszna, a przy deszczu to już w ogóle...

 

Pjona, miałem wypadek w Wigilię 2015, do teraz trochę dziwnie się czuję jadąc zimą i mega uważam. No ale Keith przesadza po prostu.

Odnośnik do komentarza

Wciągnął mnie Madden 17, bo we franczyzie dali tryb Madden Moments, że grasz tylko kluczowe 3rd down, redzone itp. Dzięki temu jakość składu ma znacznie większy wpływ na wynik, niż skill gracza, bo tak to Kliwlend Brałns robiłem po 11-5. Wziąłem sobie słaby klubik Chicago Bears (pozdro me_who). W pierwszym sezonie nie liczyłem na cuda, postanowiłem grać tym co jest i ewentualny szrot rozmieniać na piki w drafcie, bo będe rebildował. Skończyło się na 5-11, i 6 pick w drafcie poszedł na jakiegoś QB blondynka z włoskami, który miał być następcą Dumy Vanderbilt. Niestety pozostałe piki, a było ich chyba 12 to raczej prospekty niż gracze na już, a OL był tak żenujący, że równie dobrze mogłoby go nie być :). Dlatego w połowie preseason w przypływie desperacji i by dotrzymać obiecanych 10, zacząłem desperować. Spędziłem dobre 2 h próbując każdej możliwej kombinacji by wyjąć Daka z Cowboys - nie udało się. Przejrzałem całą ligę i postanowiłem iść w realizm - do Bears zamiast Daka, trafił jego hehe backup, Antoś Romo. Do tego sporo picków pomieniałem na niezłych OL, a Lane'm Johnsonem na czele (z Dolphins). Początek sezonu doskonały bo wygrana z Vikes, potem minimalna porażka i potem się posypał Romo (a jakże). Liczyłem na jakiś cud więc grałem Cutlerem-Beckettem xD, ale grał jak prawdziwy - 3 podania czyniącego to topowym QB i 5 dramatów. Nim romek doszedł do siebie, 1-4 na blacie i sezon dramat na horyzoncie. Ale Tony ożywił zespół, Jordan Howard zaczął mijać line of scrimmage i udało się wygrać 5 kolejnych meczów. Potem wpadka z Green Bay, i z bilansem 8-6 szykowaliśmy się do walki o WildCard. Musiały być dwa zwycięstwa, bo NFC North wszystkie 4 zespoły skończyły z dodatnim bilansem. Pokonaliśmy Vikes 16-13, a potem decydująca kolejka z Giants - rozjebani konkretnie 37-10. Pozostało czekać na pozostałe wyniki, Lions przegrali, Packers wygrali i z bilansem 11-5 wygrali NFC Norh, ale 10-6 starczyło na 4th seed i zmierzymy się z Redskins. PO here we come :) Co prawda nie mam picków praktycznie (coś tam w 4 rundzie i dalej), ale teraz albo nigdy dla Tomka Romo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...