Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie robię sobie heheszków. Uważam za skrajną naiwność wybieranie takiego zawodu wiedząc, że wiąże się to z ogromnymi kosztami, których nie jest się w stanie samodzielnie zapewnić.

1. Właśnie usunąłeś z branży kilkadziesiąt procent osób, które nie są w stanie nie ze swojej winy tego zapewnić;

2. Nie wiemy, kiedy nastąpiła zmiana stosunków majątkowych w tej rodzinie i tym samym czy ona nie zaczynała aplikacji licząc na obiecane wsparcie ojca, więc byłbym ostrożny z rzucaniem zarzutów o naiwności;

Odnośnik do komentarza

 

 

1. Właśnie usunąłeś z branży kilkadziesiąt procent osób, które nie są w stanie nie ze swojej winy tego zapewnić;

2. Nie wiemy, kiedy nastąpiła zmiana stosunków majątkowych w tej rodzinie i tym samym czy ona nie zaczynała aplikacji licząc na obiecane wsparcie ojca, więc byłbym ostrożny z rzucaniem zarzutów o naiwności;

 

1. Ja widzę potencjał dla innych rozwiązań - być może kredyty studenckie są niezbyt ludzkim rozwiązaniem, ale już wszelkiego rodzaju stypendia tak. Obciążanie rodziców kosztem kształcenia w wieku 28 lat pachnie mi mocno wiecznym studentem (pomimo że to aplikacja, nie studia). Ale:

2. Może masz rację


Jeśli chodzi o psy, to #teamskładak

Odnośnik do komentarza

 

 

1. Ja widzę potencjał dla innych rozwiązań - być może kredyty studenckie są niezbyt ludzkim rozwiązaniem, ale już wszelkiego rodzaju stypendia tak.

1. Brak takich dla aplikantów;

2. Możliwość zwolnienia z kosztów aplikacji oczywiście istnieje, ale jest czysto teoretyczna (przynajmniej na Śląsku). Znam osoby, które to składały mając naprawdę dramatycznie ciężką sytuację i otrzymywały zawsze odmowę.

Odnośnik do komentarza

No ja o ile kota bym ratował ze schroniska to w przypadku rasowego psiaka masz jednak znacznie większą szansę na konkretny charakter psa. A skoro Reap będzie dzieciaty to labrador to zajebisty wybór.

+1 taka jest wiara małżonki, ja tam wychodzę z założenia, że prawie każdego psa można ułożyć (dlatego forsowałem jamnika), ale jednak ciapowatość i bezproblemowość z dziećmi wygrała, bo jamniki jednak zadziorne

Odnośnik do komentarza

Labrador czarny czy biszkoptowy?

 

Poproszę o ankietę.

 

Czekoladowy!

Wiem, że na forum jest sporo ludzi z branży informatycznej. Wysłałem tak trochę na pałę CV do Sii na Service Desk, przed chwilą do mnie dzwonili żeby mnie zaprosić na rozmowę rekrutacyjną. Czy orientuje się ktoś jakie są stawki na tym stanowisku? W obecnej firmie mam stabilną posadę, ale kiepską płacę i zastanawiam się co robić.

 

Sii zatrudnia dla siebie ale też na outsourcing OIDP. Service Desk czyli słuchawka, ale taka, która trochę musi ogarniać. Sądzę, że koło 3,5-4K brutto można wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...