Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Inpost wlasnie ma punkty w jakichś sklepach. Ja kiedys paczkę w zielarskim odebrałem. Tez szukałem i nie mogłem znaleźć na początku. Od 9 do 5 to jakimś monopolowym pachnie. Serio, nie ma w tym bloku albo okolicach sklepu z alko?

potwierdzam, u mnie na osiedlu jest punkt w saloniku prasowym.

Odnośnik do komentarza

Już nigdy więcej nie zamówię nic z inpostu.

 

Wybrałem na allegro najtańszą przesyłkę, bo kiedyś już coś od nich przychodziło i zostawiali paczki w sklepie gdzie mam 10 minut spacerkiem. Teraz podobno w piątek próbowali dostarczyć (byłem cały dzień w domu i nikt nie dzwonił domofonem) i zostawili paczkę na jakimś zadupiu gdzie mam dojazd ponad 3 kilometry do tego w korkach, bo są remonty. Ale chuj, byłem tam wczoraj i nie mogę w ogóle znaleźć żadnego punktu. To jakiś zwykły blok, gdzie są dentysta, fryzjer, krawcowa i sklep wędkarski. :| I gdzie ja mam tego kurwa szukać?

U mnie było podobnie, też pod podanym adresem był zwykły blok i obszedłem wszystkie punkty usługowe, okazało się że inpost jest w biurze podróży :D

Odnośnik do komentarza

Ruszyłem z The Last Of Us. No... robi wrażenie.

Najlepsiejsza gra ever.

 

Elo, w końcu na siłkę po tygodniu przerwy :wub:

 

Ja właśnie wróciłem. Trochę pomogło, ale ogólnie to do wiosny będzie to:

 

 

Ja zaraz jade odebrac laweczke, zamowiona w piatek. Skonczy sie pierdolenie ze mi sie nie chce ruszyc dupy na silke :/

Odnośnik do komentarza

 

Hmm, nie ma Bracha, nie ma Timona i zwyczaj pisania forumowego pisania "dzień dobry" mocno podupadł.

Spróbujemy coś temu zaradzić.

Tak więc: nonejmowe dzień dobry!

 

 

To nie tak leciało.

 

Nie ma Jaha, Lucas dojrzał, czasy się zmieniają ... :muza:

 

 

Ej ja jestem :keke:

https://zapodaj.net/103dcc2cb299d.jpg.html

A już dziś o 21 :wub:

Odnośnik do komentarza

w domu za dużo rozprasza, a na siłkę człowiekowi się nie chce ruszyć.

tak źle i tak nie dobrze. Wczoraj dotarłem jednak an siłownie, dobry wycisk na bieżni + trochę siły. Wszystko fajnie,pięknie gdyby tylko trochę snu więcej...

Odnośnik do komentarza

 

Riper, widziałeś to wystąpienie Sinka, które wrzuciłem na fb przed chwilą? Może Ci się przydać ;)

Oglądam, trochę pierdolenie takie coachowe ;) Ale zawsze jakaś wiedza i inspiracja ;)

 

 

Ten fragment o tym, jak budować komunikaty jest zajebisty. Reszta to ciut popłynął. Ale imo warto sobie zapamiętać ;)

Odnośnik do komentarza

Ja zaraz jade odebrac laweczke, zamowiona w piatek. Skonczy sie pierdolenie ze mi sie nie chce ruszyc dupy na silke :/

Podzielam zdanie jmk, ćwiczenie w domu jest ciężkie :keke:

 

Ale w nieokreślonej przyszłości chciałbym zrobić coś takiego gdzieś w ogrodzie: http://www.instructables.com/id/Weight-Bench-5-positionFlatIncline-doubles-as-/?ALLSTEPS

 

Normalnie będzie to ławeczka, na której będzie można sobie przysiąść, ale potrafi się zamienić w ławeczkę do ćwiczeń :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...