Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Btw - nie jest też tak, że obecnie pracuje na wersję papierową znacznie mniej osób? Zdaje się, że Meller coś takiego mówił na spotkaniu jednym z fanami, ale nie wiem na ile to prawda ;)

 

Jak najbardziej prawda, a teraz odszedł najzdolniejszy młody redaktor - inne wydawnictwo, a konkretnie Agora, poznało się na nim i dostał propozycję posady redaktora naczelnego w Logo, więc nie dziwne, że się zgodził. Smutna prawda jest taka, że w prasie jest coraz mniej pieniędzy i jak ostatnio usłyszałem, jakie były spadki sprzedaży na przestrzeni kilku lat, to aż się za głowę złapałem. Po prostu trudno robić coś naprawdę dobrego jakościowo za niewielkie pieniądze. Dlatego ja się cieszę, że jestem onlajnowy, a obecność w papierze to dla mnie kwestia prestiżu (dla wielu zapewne wątpliwego, ale ja się cieszę) i dodatkowe parę złotych :)

Odnośnik do komentarza

Traktowałbym to podobnie jak Ty, trochę też ze względu na spadek czytelnictwa gazet i magazynów, jednak wtedy nie można drukować byle czego, więc dobrze dla Ciebie.

 

Też mnie boli spadek sprzedaży, o wiele bardziej wolę czytać gazetę czy magazyn niż sprawdzać cokolwiek online. Jakkolwiek wielbię YT, tak o niektórych rzeczach uwielbiam czytać. Reportaże właśnie, wywiady, recenzje i testy wolę zobaczyć wypisane, a nie wyświetlone.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba kiedyś był podobny artykuł, bo mocno kojarzę, ale to mógł być inny magazyn.

 

Nie oszukujmy się, temat agentów piłkarskich z wielkiego świata został już tyle razy opisany, przemielony i znowu opisany, że Hajdowi będzie ciężko napisać coś nowego i ciekawego.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba kiedyś był podobny artykuł, bo mocno kojarzę, ale to mógł być inny magazyn.

Nie oszukujmy się, temat agentów piłkarskich z wielkiego świata został już tyle razy opisany, przemielony i znowu opisany, że Hajdowi będzie ciężko napisać coś nowego i ciekawego.

A to w Playboyu musi być ciekawie? Fajne cycki na okładce już nie wystarcza?
Odnośnik do komentarza

 

 

> jesteś bezrobotny i spełniasz warunki

> zakładasz firmę i bierzesz dotację ~20 tys. z UP
> przez rok płacisz składki zus (te niskie, z księgową wyjdzie jakieś 600 pln miesięcznie)
> prowadzisz jakąś gówno-pozorowaną działalność
> po roku jak już nie trzeba oddawać dotacji likwidujesz firmę.
Wychodzi ponad 1000 pln miesięcznie na czysto przez rok. Czy to oznacza, że całe to gadanie "zausz firmę" to w istocie próba wyłudzenia socjalu? Zapraszam do dyskusji.

 

Sounds like a plan :-k

Odnośnik do komentarza

 

> jesteś bezrobotny i spełniasz warunki

> zakładasz firmę i bierzesz dotację ~20 tys. z UP

> przez rok płacisz składki zus (te niskie, z księgową wyjdzie jakieś 600 pln miesięcznie)

> prowadzisz jakąś gówno-pozorowaną działalność

> po roku jak już nie trzeba oddawać dotacji likwidujesz firmę.

Wychodzi ponad 1000 pln miesięcznie na czysto przez rok. Czy to oznacza, że całe to gadanie "zausz firmę" to w istocie próba wyłudzenia socjalu? Zapraszam do dyskusji.

 

Sounds like a plan :-k

 

niechktoś czy działa

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakichś znajomych (albo sam ma takie doświadczenia) pracujących w nieruchomosciach? Zastanawiam się czy tam nie złożyć CV, bo mojej Marty (ajer style) w Home Brokerze zarabia niezły kwit. Zastanawiam się tylko od czego jest zależny sukces w tej branży i jaka jest specyfika tej pracy, a nie miałem okazji z nim pogadać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...