Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Hummels to klasa swiatowa i w Barcy uporzadkowalby zapewne linie defensywna.

 

Wracajac do Tello to wszystkie zrodla angielskie mowia o kwocie 12 mln euro jako kwota ewentualnego wykupu po okresie wypozyczenia. Tak, ze ktos mial typiwe "lost ib translation" mowiac o 8 bankach za roczne wypozyczenie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie kupuje się zawodników na podstawie tego co pokazują na Mundialach :)

Uważasz, że Hummels swoją postawą w klubie nie zasłużył na transfer do klubu pokroju Barcelony?

Zasłużył to chyba złe słowo, za zasługi nie powinno sprowadzać się piłkarzy :) Zwłaszcza że, jak tam napisał później Zimny, ostatni sezon stracił przez kontuzje. To gdybanie, i z mojej, i z Waszej strony, ale... Skojarzył mi się on z Metzelderem, który też miał zbawić Real Madryt, a furory nie zrobił :) A Suarez - właśnie chodzi o to, że "koniec końców" zapłacono za niego klauzulę odejścia, czyli kolosalne pieniądze, a tego, że ktoś tyle wyłoży strona Suareza pewna być nie mógła :)
Odnośnik do komentarza

Co do Suareza to mam bardzo mieszane uczucia:

 

Plusy:

- jest to niezaprzeczalnie genialny napastnik, "dziewiątka", czyli zawodnik, którego brak było widać w zeszłym sezonie i gdyby nie pozycja "minusy", to bym klaskał zarządowi niczym przysłowiowy kierowca autobusu ;)

 

Znaki zapytania:

- nie wiem jak Luis wypadnie w "statycznej" grze Barcelony, chyba, że Lucho przyspieszy grę. Najgroźniejszą bronią Suareza (poza zabójczym instynktem) jest szybkość i czy ten atut nie zmarnuje się w barcelońskiej klepance.

- jak oni się tam z przodu wszyscy pomieszczą, jak się dogadają? Urugwajczyk, Brazylijczyk i Argentyńczyk - naprawdę, wybuchowa mieszanka. Do tego KAŻDY łasy na bramki. Nie wiem czy Suarez, który zdaje się mieć krnąbrny charakter da się tak łatwo zepchnąć Messiemu w cień jak było to z Neymarem. Choć Neymarowi to zepchnięcie w cień nie posłużyło.

 

Minusy:

- Suarez ma nierówno pod sufitem. Już teraz dostał 4 miesiące bez piłki. Następna kara może być półroczna, albo jeszcze dłuższa. Jak zobaczyłem info o transferze, to pierwsze co zobaczyłem, to Suareza gryzącego Pepe podczas Gran Derby :| Poza tym grze dla Barcelony towarzyszy kolosalne ciśnienie i wydaje mi się, prawdopodobieństwo że Suarez eksploduje jest znacznie większe niż to było do tej pory. A imo klubu nie stac na zawodnika, który da się sprowokować i wykluczyć na 6-10 miesięcy.

- Suarez zacznie treningi w październiku, gotowy do gry będzie w grudniu pewnie. Sancheza nie ma, Tello ma odejść, zostaje Pedro i Deulofeu.

- cena

Odnośnik do komentarza

 

 

Josep María Bartomeu, prezes FC Barcelona, wysłał do Monaco ofertę, w której zaproponował pozyskanie Jamesa latem 2015 roku i byłby skłonny zapłacić wówczas za niego 90 milionów euro. Katalończycy nie mogliby jednak przelać pieniędzy wcześniej niż w czerwcu przyszłego roku, ponieważ obecnie nie dysponują taką kwotą. W przyszłym roku niewykluczone jednak, że klub opuści Leo Messi, a wówczas środki by się znalazły.

O co chodzi? Pierwsze słyszę o tym, że Messi ma odejść z Barcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...