Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Milito, to cieszę się, że transakcja jest już pewna, choć i tak czekam na prezentację w koszulce Barcy.

Do Savioli nie mam żalu o przejście do Realu. I tak miałby małe szanse na grę, a sporo odciąży budżet. Dziwi i zarazem cieszy mnie wydawanie lekką ręką kasy przez Real. 30 milionów za Pepe to wieeelka przesada. Terminarz jest średni, ale jeśli wszystko będzie w porządku, to powinniśmy być najlepsi :]

Odnośnik do komentarza
Terminarz jest średni, ale jeśli wszystko będzie w porządku, to powinniśmy być najlepsi

 

Jeżeli treneiro nie wpadnie na jakąś genialną taktykę, jeżeli zmieści na boisku REMH, jeżeli Messi nie znajdzie się na ławie kosztem Henryka (bo tego się obawiam) i jeżeli wszystko będzie działać to MOŻE będziemy najlepsi. Inni też się zbroją niesamowicie...

Odnośnik do komentarza

Uhuhuh ! Słyszeliście o rozwodzie Henrego ? Pewnie tak. Mniejsza z tym, że to niby był główny powód jego odejścia z Anglii (a bardziej z Londynu), bo wtedy to jest palant, jak z takich powodów rezygnuje z Arsenalu ;) . No, ale do rzeczy. Dużo mówi się o tym, że Henry przez ten rozwód zachowuje się jak idiota (może stąd taki słaby ostatni sezon w Arsenalu :P ) i ponoć dużo gra (przegrywa) w kasynach, pije wielkie ilości alkoholu, zabawia się na występach 50centa i ogólnie bardziej mu w głowie wożenie się z Tonym Parkerem niż myślenie o piłce nożnej.

 

Jak połowa z tego jest prawdą to macie Kosowskiego :P .

Odnośnik do komentarza
i ponoć dużo gra (przegrywa) w kasynach, pije wielkie ilości alkoholu, zabawia się na występach 50centa i ogólnie bardziej mu w głowie wożenie się z Tonym Parkerem niż myślenie o piłce nożnej.

 

Jak wożenie się z Tony Parkerem zakończy się dla Barcelony takimi efektami jak dla Spurs, to nie mam nic przeciwko :P

Zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Były już zawodnik FC Barcelony, Ludovic Giuly, przeszedł w dniu dzisiejszym wszystkie testy medyczne w klinice Villa Stuart w stolicy Włoch, a następnie podpisał kontrakt ze stołecznym klubem.

 

Roma zapłaciła Barçie za Ludo 3.2 mln €, jednak ta suma powiększy się do 4.4 mln €, jeśli klub przez kolejne 3 sezony zakwalifikuje się do rozgrywek Champions League (po 400 000 € za każdy rok).

 

Jego przyszły kolega klubowy, Chilijczyk David Pizarro stwierdził na łamach telewizji: "Ludo to wspaniały piłkarz, zarząd wykonał świetny ruch. Wierzymy tu wszyscy, iż będzie grał na podobnym poziomie jak w Barcelonie. Wraz z nim w składzie, Roma na pewno będzie grała radosną piłkę".

 

Za pierwsze dwa lata gry w Rzymie, Ludo otrzyma 3.1 mln €, natomiast w ostatnim roku obowiązującego kontraktu - 3.2 mln €.

 

 

[źródło: Sport]...

Fajnie, że 'Mały Książe' nie wrócił jeszcze do Francji, tylko kontynuuje karierę w silniejszych ligach. Roma to ciekawy zespół i nie mogę się doczekać obejżenia występu Ludo w koszulce nowego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Real Madryt chce zawodnika Barcelony. Andres Iniesta znalazł się w kręgu zainteresowań zespołu "Królewskich".

Real jest gotów wyłożyć na ten transfer 60 milionów euro. Według hiszpańskich mediów "Królewscy", po niepowodzeniu związanym ze sprowadzeniem Cesca Fabregasa z Arsenalu Londyn, są bardzo zdeterminowani, by ściągnąć klasowego pomocnika.

 

W zeszłym tygodniu Real Madryt pozyskał innego zawodnika Barcelony - Javiera Saviolę.

 

Link

 

Z racji, że jest to źródło własne, to można takową nowinę wsadzić między bajki. Poza tym niemożliwe, żeby Barca go sprzedała. Nie Realowi.

Odnośnik do komentarza
Z racji, że jest to źródło własne, to można takową nowinę wsadzić między bajki. Poza tym niemożliwe, żeby Barca go sprzedała. Nie Realowi.

 

Rok 2000, Luis Figo. Brzmi znajomo? :>

Bajka to tu polega na tym, że ktoś daje 60 mln za Iniestę. Z całym szacunkiem dla Andresa of kors.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mowa o Inieście, to nie wierzę, żeby mógł przenieść się do Madrytu. Zresztą Realu to już chyba nie lubi nikt. Czynią zakusy na wielu zawodników, żeby nie wspominać o Fabregasie czy Kaka (to się odmienia? :P ).

A z innej mańki, Syn Młynarza ponoć ma w nowym sezonie przejąć "8" po Giulym, kultywator tradycji po Cocu i Stoichkovie :] .

 

Iniesta w wypowiedzi dla oficjalnej strony Barcelony zaprzeczył pogłoskom, które pojawiły się we wczorajszym wydaniu "Marki". Mówiły one o tym, iż Real Madryt ma zamiar wyłożyć równowartość klauzuli odejścia, która została zawarta w kontrakcie Hiszpana. "Przeczytałem to i byłem niesamowicie zaskoczony. Nie mogę zrobić nic, aby przestali nalegać, niemniej jednak ja chcę grać dla Barçy. Kiedy wypowiadam się o Azulgranie idzie to prosto z serca. To jest niezależne ode mnie", stwierdził wychowanek klubu ze stolicy Katalonii.

 

To tak na potwierdzenie.

 

Aha, no i tak off-topicznie, Larsson strzelił dwie bramki dla Helnsigborgu. \o

Odnośnik do komentarza
O rany, oficjalna strona Realu już dawno zaprzeczyła jakoby Real interesował się Iniestą więc o czym ta rozmowa?

O tym, że się skończyła epopeja "Milito czy Chivu: dramat argentyńsko-rumuński w 20 odsłonach" i Marca nie ma o czym pisać, stąd idiotyzm w postaci "60 milionów za Iniestę".

Odnośnik do komentarza

Nikt tu nic nie pisze, a przecież gramy pierwszy sparing. Skład jest dość... zaskakujący, Ryjek jak zawsze wykombinował coś, co budzi uśmiech politowania. Ezquerro i Sylvinho w pierwszym składzie, śmiechu warte!

 

A tak btw, w bramce Dundee broni Szamotulski :rotfl: .

Odnośnik do komentarza

Przecież to sparing... Santi gra, póki może. Chyba lepiej, jak będzie grał teraz, a nie w środku sezonu (nie ujmując nic, z jego umiejętności). Poza tym Henry jest po kontuzji, IceMan kontuzjowany, no a Messi'ego nawet tam nie ma. Nieważny skład, ważne żeby dobrze się zaprezentować, z nie ma co się oszukiwać, słabszym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Przecież to sparing... Santi gra, póki może. Chyba lepiej, jak będzie grał teraz, a nie w środku sezonu (nie ujmując nic, z jego umiejętności).

 

Santi jeżeli nie odejdzie, to wątpie żeby się w ogóle kiedykolwiek na boisku podczas sezonu pojawił. Dlaczego Dos Santos nie gra w pierwszym, skoro jest w kadrze? :|

 

Nieważny skład, ważne żeby dobrze się zaprezentować, z nie ma co się oszukiwać, słabszym zespołem.

 

A Abidal to po co został kupiony?

Odnośnik do komentarza
Przecież to sparing... Santi gra, póki może. Chyba lepiej, jak będzie grał teraz, a nie w środku sezonu (nie ujmując nic, z jego umiejętności).

 

Santi jeżeli nie odejdzie, to wątpie żeby się w ogóle kiedykolwiek na boisku podczas sezonu pojawił. Dlaczego Dos Santos nie gra w pierwszym, skoro jest w kadrze? :|

 

 

 

Dos Santos byl na MS U-20 i moze dali mu odpoczac

Odnośnik do komentarza

@SZU

Oglądasz mecz na żywo? Ja śledzę relację i co chwila widzę info o próbach Giovaniego. To strzela, to dośrodkowuje. Co do samego meczu, wynik, jak wynik, ale na pewno cieszy postawa Yaya Toure, który podobno czyścił wszystko w środku pola.

 

Edyta gratuluje Henry'emu gola w debiucie i po kontuzji. Co ciekawe, gol z rzutu karnego, po faulu na Dos Santosie. Nie myślałem, że Giovani będzie tak pełen energii po ostatnich MŚ.

Odnośnik do komentarza

Kolejny sparing, kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonaliśmy, dość gładko, szkockie Hearts. Dwie bramki, co na pewno cieszy, strzelił wracający prawdopodobnie do formy R10. Swoje wkomponowanie w zespół potwierdził także Dos Santos, zdobywając gola na 3 : 1. Toure oraz Henry również dobrze się adaptują, piłkarz z WKS gra bardzo dobrze w defensywie, a Henry jest aktywny w polu karnym przeciwnika. Mimo, że to nie był przeciwnik najwyższej klasy, Barca poradziła sobie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...