Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, mi zaś w głowie świta wypowiedź Caceresa który bardzo cieszy się, że skończyła się jego przygoda w Barcelonie i że niezbyt chętnie tam wróci. Ale oczywiście mogła być to jedna z wielu kaczek dziennikarskich jakimi jesteśmy obrzucani każdego lata ;)

Odnośnik do komentarza

Tych co odeszli, to żal mi jedynie Gudiego, bo go po prostu lubiłem. No ale umówmy się, że nie jest to jakieś wielkie osłabienie.

Fakt, szkoda, że odszedł. Według niektórych brakowało mu techniki, czy finezji, aby grać w Barcelonie, nazywany nawet typową zapchajdziurą, jednak dobrze sprawdzał się w tej roli. Czy to było mu dane grać jako defensywny pomocnik, czy skrzydłowy, czy nawet na szpicy - w każdym z tych przypadków radził sobie przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Co do Czyhryńskiego, to nie wydaje mi się, aby kwota była specjalnie zawyżona - za niewiele mniej przechodził w tym samym wieku Chivu do Romy, mimo iż Rumun nawet nie otarł się o osiągnięcia Ukraińca; tenże jest jednym z najbardziej utalentowanych obrońców młodego pokolenia w Europie, od czterech lat regularnie gra w Szachtarze, od dwóch w kadrze Ukrainy. Cena jest wysoka, ale nie bez powodu - IMO to ogromne wzmocnienie kadry Barcy.

Odnośnik do komentarza

Jako obrońca nie iwem czy zdoła zwyciezyc w zywalizacji z Puyolem Pique badz Margezem.... ale jako defensywny pomocnik w miejsce Yaya Toure badz Keity gdy oni wyjada na Puchar narodow afryki moze sie sprawdzic jednak minie troche czasu zanim dostosuje sie do taktyki i gry Barcelony jednak zycze mu powodzenia bedzie wzmocnieniem i to nie małym :)

Odnośnik do komentarza
Co do Czyhryńskiego, to nie wydaje mi się, aby kwota była specjalnie zawyżona - za niewiele mniej przechodził w tym samym wieku Chivu do Romy, mimo iż Rumun nawet nie otarł się o osiągnięcia Ukraińca;

 

To, że Chivu pochodził z kuźni talentów Ajaxu, to, że grał w reprezentacji Rumunii, był liderem obrony Ajaxu to rzewczyści nic w porównaniu do osiagnięć Czyhryńskiego...

Odnośnik do komentarza

Nie czarujmy się, że Ajax w momencie, gdy grał tam Chivu był drużyną dużo gorszą od Szachtara, który w LM nie pokazał nic (ba nawet się nie zakwalifikowali :keke: ). A, że jest Rumunem, a nie Ukraińcem to chyba nie jego wina, bo za pewne Chivu spokojnie łapałby się do 1 składu naszych wschodnich sąsiadów.

Co i tak nie zmienia faktu, który przedstawił Fikander: Osiągnięcia większe ma Czyhryński.

Odnośnik do komentarza

Chyba najwiekszym błędem ze strony Chivu było odejscie z Romy tam byl bardzo dobrym zawodnikiem i zawsze liczyl na pierwszy sklad w Interze juz jego osoba troche zgasla i musial walczyc o to zeby grac, Czyhrynski jest bardzo utalentowany jednak minie troche czasu zanim bedzie regularnie gral w pierwszym skladzie Barcy musi sie dostosowac do zupelnie obcego jak dla niego stylu gry jedannk bedzie wzmocnieniem jako zmiennik najlepszych zarowno obroncow jak i defensywnych pomocnikow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do Czyhrynskiego fajne że przyszedł , ale uważam że ma marne szanse na grę bo mamy murowaną parę środkowych obrońców i moim zdaniem zagra tylko wtedy jeśli zdarzą się kontuzje albo kartki kogoś wyeliminują z gry mnie bardziej cieszy że Ibra zaczoł strzelać bramki i że nie gra samolubnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...