Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze jednak uda sie zakontraktowac Sampaoliego. Lysy od dawna slini sie do Barcelony, co potwierdza w wywiadach (mowiac np. ze praca z Messim bylaby spelnieniem jego marzen, itd...), wiec moze trzeba po prostu wyciagnac ze skarbonki ze poltorej banki (podobno taka ma klauzule zapisana w kontrakcie z Sevilla) i zaprosic go na Camp Nou.

A jak nie on, to chyba najbardziej pasowalby mi Valverde.

 

Bielse jeszcze pare lat temu sam bym mocno propsowal, ale koles ma cos nie do konca po kolei pod czaszka i po akcji z Marsylii chyba stracilem do niego resztki szacunku.

 

Najwazniejsze, zeby nie wpasc znow w pulapke poszukiwania trenera z mitycznym DNA Barcelony. Dlatego zadne De Boery, Koemany, Cocu, czy inne wynalazki. Musi przyjsc trener z konkretnym warsztatem i doswiadczeniem.

Odnośnik do komentarza

 

Po sezonie Lucho odchodzi. Ciekawe kto za niego :-k

 

Jestem ciekaw ile w tym decyzji Lucho a ile dogadania się z Barceloną, żeby go nie wypierdalać na zbity pysk, bo sezon wydaje się stracony.

 

serio, akurat teraz kiedy Real potracil punkty i Barcelona jest liderem (albo wiceliderem ze strata 2 pkt jesli Real wygra zalegly mecz) sezon wydaje sie stracony? :D wiadomo, ze w LM nie wypalilo, ale mowa o straconym sezonie, gdy jest szansa na dwa trofea to duza przesada.

 

jesli chodzi o nowego trenera to byleby nie byl to ktos z "DNA" Barcy, trzeba w koncu sprobowac czegos nowego.

Odnośnik do komentarza

Tyle, ze Lucho obrywa głównie za to, ze odcial się od DNA Barcelony, zarzucił posiadanie piłki dla samego posiadania, nie patrzył czy wychowanek czy nie, wprowadził na niespotykana dotąd skale ;) grę z kontry. I co? I ból dupy mediów, ze Barca straciła dusze itp. Takze pewnie będą szukać kogoś kto przywróci blask itp itd. Tak jak pisałem, media i część socios zostali mentalnie w 2009 roku i wydaje im się, że wystarczy tylko wrócić do "DNA" i będzie znowu pięknie. A piłka poszła do przodu od tego czasu.

Odnośnik do komentarza

Jest zmęczony. Tryplet, dublet, teraz słabiej, ale ciagle są do niego pretensje - głównie, ze nie jest to Barcelona z sezonu 2008/09 czy ta z manity z Realem. Lucho ma swoje wady, za które mógł być krytykowany ale histeryczne reakcje katalońskich mediów wykończą każdego.

A kogo bym chciał? Może Cocu? Zna Barcelonę, ale tez popracował trochę poza Hiszpania i może coś nowego do klubu wniesie. Ale niemal na pewno zarząd sprowadzi kogoś z wielkim nazwiskiem. Chyba, ze Xavi, ale to by było wariactwo :)

 

tez uwaząm, że kandydatem nr 1 jest Phillip Coci

Odnośnik do komentarza

Bardzo promowany w niektórych kręgach jest Potch i niestety wydaje mi się, że pasowałby do FCB.

Watpie. Wydaje mi sie, ze jego przeszlosc moze tutaj zawazyc ;) Sam osobiscie kompletnie nie wyobrazam go sobie na stanowisku trenera Barcy.

Na te chwile, wedlug COPE, glownym kandydatem jest Valverde. W dalszej kolejnosci rozwaza sie Oscara Garcie ( :lol: ) i dopiero Sampaoliego.

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo promowany w niektórych kręgach jest Potch i niestety wydaje mi się, że pasowałby do FCB.

Watpie. Wydaje mi sie, ze jego przeszlosc moze tutaj zawazyc ;) Sam osobiscie kompletnie nie wyobrazam go sobie na stanowisku trenera Barcy.

 

Kibice przeżyli byłego menedżera Realu, to przeżyją i byłego piłkarza Espanyolu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bielse jeszcze pare lat temu sam bym mocno propsowal, ale koles ma cos nie do konca po kolei pod czaszka i po akcji z Marsylii chyba stracilem do niego resztki szacunku.

 

Ale orientujesz się w tym JAKA to była sytuacja czy gadasz z przysłowiowej dupy?

Bielsa by pasował zdecydowanie, to dobry trener, który w dodatku wie jak prowadzić drużynę grającą jak Barcelona. Sampaioli to też dobry pomysł, Cocu moim zdaniem nie jest trenerem na format Barcy.

Odnośnik do komentarza

Bielsa to ma już chyba tylko nazwisko. Poza tym imo on sie nie nadaje do takiego klubu jak Barcelona, gdzie jest tyle politykowania, wewnętrznych gierek i trzeba umieć sie poruszać w kulisach. On musi mieć wszystko po swojemu i wydaje mi sie, ze by sie błyskawicznie skłócił z działaczami.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie padają takie nazwiska jak: Ronald Koeman, Arsene Wenger, Jorge Sampaoli, Mauricio Pochettino, Juan Carlos Unzue, Ernesto Valverde, Eusebio Sacristan.

Są to oczywiście wymysły hiszpańskiej prasy, więc można tam równie dobrze wsadzić i Urbana albo Smudę. Wczoraj podczas meczu Realu z Las Palmas komentatorzy wspominali też o trenerze z Kanarów- Quique Setién. Wiele się mówi, że jego ekipa czasem (i z takim zamiarem) grywa bardziej po Barcelońsku niż sama FCB (utrzymanie piłki itd). Ponoć jemu już kilka klubów z Wysp się przygląda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe:

Angel Di Maria może wrócić niebawem do Hiszpanii. Ale nie do Realu, tylko do Barcelony - donosi francuska gazeta "Le 10 Sport".

http://www.sport.pl/pilka/1,65084,21510081,pilka-nozna-w-madrycie-go-znienawidza-sensacyjny-kierunek.html#BoxSportLinkImgP2

 

Wiem, że nie on jedyne, ale nie mówił kiedyś, że w Barcelonie by nie zagrał :-k Ach ci piłkarze...

Odnośnik do komentarza

Pytanie na ile jest wiarygodna ta gazeta :-k Poza tym nie widzę w artykule żadnej wypowiedzi samego Angela, więc nie wiem skąd te pretensje do niego :P

Nie, nie. Spokojnie, takie rzeczy traktuję mniej poważnie niż plotki. On tam nawet nie pasuje. :)

Odnośnik do komentarza

W PSG jest paru pilkarzy, ktorych chetnie widzialbym w Barcelonie, ale na pewno w tym gronie nie ma Di Marii.

 

Mam nadzieje, ze tego lata saga pt. Verrati na Camp Nou sie zakonczy pomyslnie. Wloch dostal w tym sezonie jednoznaczny sygnal, ze w Paryzu LM nie wygra. A w Barcelonie moze to zrobic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...