Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem kliknąłem na livescore sportowy zamiast na piłkarski. Kurde, jakbym wjechał do jakiegoś obcego kraju albo co najmniej na Ślunsk ;).

Właśnie dlatego zgłosiłem swoją ZAJEBISTĄ sugestię, a Feanor zrobił z tego głosowanie :< Ale chyba wygrywamy :-k

Odnośnik do komentarza

Ja jebe czy was tez tak denerwuje automatyczne wyłącznie w telewizorach? No kurwa wyłączyłem w tym swoim to ustrojstwo, a on nic, nadal co cztery godziny chce sie wyłączyć. I jeszcze jebany jest tak przebiegły, ze albo się wyłącza jak robię coś innego i nań nie patrzę, albo jak na chwile wyjdę z pokoju (do kibla to standard, 80% szans ze się wyłączy), albo moje ulubione - w środku grania na konsoli. Noz co to za szatan to wymyślił, jakiś ekolog pewnie, albo inny chuj żeby mi się telewizor popsuł od ciągłego włączania i wyłączania. Stary Rubin by prędzej się spalił ze wstydu niż mialby się haniebnie wyłączyć jak jakiś tchórz.

 

Owszym, strasznie to zjebane. U mnie jest co 3h. Zazwyczaj nie gram dłużej niż 4h więc nie wkurwia mnie na tyle by kombinować :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...