Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Jahu, jak miałem 20 lat i mieszzkałem z rodzicami to też miałem swój pokój i kompa. To jest definicja przegrywu :)

A Wujek P. to chyba do dzis mieszka z rodzicami i kompem, a co do wieku, to blizej mu chyba do 20*2...

 

 

Złośliwa pizda :keke:

 

Będziesz kiedyś we Wrocku?

 

Jak bedzie potrzeba, to jasne. Chyba ze Ty do Wawy, moj kwadrat tez na klasze sie nada...

 

 

Może coś się uda wdorzyc, ale dopiero koło późniejszej wiosny, bo teraz jest okres deskowy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Podgrzewasz ogniem, wiadomo.

Śmiechy śmiechami, ale na Syberii tak się robi. W tych wielkich ciężarówach jak zamarznie olej to rozpalają ognisko pod spodem.

 

Pamiętam jak kiedyś jeszcze w ZHP mieliśmy podarowanego takiego starego Żuka i jechaliśmy na MTO hufca Rybnik robić jakiśtam punkt z pierwszą pomocą i o 6 rano nie chciał odpalić bo piździło. No i złożyliśmy starym harcerskim sposobem małe ognisko pod nim, do tego dwa przedłużacze i suszarki starej i siostry kumpla i ruszył :) Jak dojechał to już nigdy więcej nie odpalił ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...