Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo, bardzo szczerze chciałem dziś dotrzeć przed pracą na siłownię. Wstałem wcześniej, uczciwie zjadłem śniadanie, wyszedłem wcześniej żeby odśnieżyć samochód, właziłem do niego przez bagażnik, bo uszczelki w drzwiach przymarzły, parkowałem w zaspie pod stacją, szedłem z rozwiązanym sznurowadłem, bo zdjęcie rękawiczek i zawiązanie go mogło zadecydować o tym, czy zdążę albo nie na pociąg. Zdążyłem :jupi:

 

Ale pociąg złapał po drodze 20 minut opóźnienia i jednak nie poszedłem :/

każda wymówka jest dobra

 

 

Odśnieżanie samochodu, włażenie przez bagażnik, wychodzenie z zaspy, bieg z rozwiązanym sznurowadłem na pociąg? Jak to nie jest poranna siłownia, to nie wiem co nia jest. Ja bym zaliczył.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję. Jeśli coś zasługuje na zaliczenie porannych ćwiczeń to na pewno bieg po oblodzonej kładce z rozwiązanym sznurowadłem. Chyba wszystkie mięśnie były zaangażowane żeby nie wywinąć orła a jednocześnie nie przydeptać sobie sznurówki :keke:


Gabe odśnieżyć samochód? Nie masz garażu?

 

Mam, ale tylko jeden :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Jesteś jak jeden mój znajomy, który samochód trzyma na zewnątrz, a w garażu leżakuje trzydziestoletnie lambiki?

 

Nie nadaje się, garaż mam nieocieplony, więc stoi tam tylko drugi samochód. :keke:

 

Za to mój teść ma garaż, trzy samochody i wszystkie stoją na zewnątrz, bo przytargał jakąś starą tokarkę

Odnośnik do komentarza

 

Jesteś jak jeden mój znajomy, który samochód trzyma na zewnątrz, a w garażu leżakuje trzydziestoletnie lambiki?

 

Nie nadaje się, garaż mam nieocieplony, więc stoi tam tylko drugi samochód. :keke:

 

Za to mój teść ma garaż, trzy samochody i wszystkie stoją na zewnątrz, bo przytargał jakąś starą tokarkę

Żona wie, że tak o jej mamusi mówisz?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...