Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaram się tym VR-em :) Land's End zajebiste widoczki, gra banalna, ale atmosfera świetna :) Porobiłem swoje screeny, ale można i tutaj zobaczyć: https://www.google.pl/search?q=land%27s+end&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi625366qbRAhWMFiwKHdLpBTsQ_AUICCgB&biw=1440&bih=705#safe=off&tbm=isch&q=land%27s+end+vr

Ja ostatnio kupiłem żonie galaxy S7 edge w promocji z okularami VR. Żonę nie jarają okulary a z moim S5 są niekompatybilne. Tak więc leżą sobie trochę bezużyteczne, czekają pewnie aż zmienię telefon.

Odnośnik do komentarza

Ten S5 jest dobry, tylko ma pęknięty ekran. Czyli nie sprzedam go za korzystną cenę a naprawa ekranu to ok. 600 zł. A z drugiej strony żona nie jest do końca przekonana do tego S7 edge więc może się okazać, że ja go wezmę a żonie kupię coś innego. Trwam więc w impasie a okulary sobie leżą w pudełku :)

Odnośnik do komentarza

To użyczaj sobie telefonu wieczorami ;) Kilka fajnych gierek już mogę polecić.

Ta, nie jest to takie proste, bo żona najchętniej wykasowałaby wszystkie aplikacje vr :) No i tak jak mówi maniak - to prezent dla żony a nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...