Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką nadzieję. Potem sobie tylko plułem w brodę że nie wołałem Jahwe chuj! :D


Zapewne Meler są teraz szczęśliwi, że mogli cierpieć za wiarę z rąk i ust bezbożnika z Babilonu ;)
A tak w ogóle to nawet my z akcją kolęda nie nękamy ludzi w sylwestra :keke:

Z tego co wiem, to nikogo nie nękacie z kolędą. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ksiądz pukał albo dzwonił do drzwi.

Odnośnik do komentarza

Jakbyś krzyczał "Jahwe", to raczej by ich to nie dotknęło, bo uważają, że to sfałszowane imię Boga, a jedynym prawdziwym jest Jehowa, co zresztą jest bzdurą (w sensie jedyności, bo hebrajski alfabet nie ma samogłosek, więc de facto nie wiemy, jak czytano kilka tysięcy lat temu JHWH)

Co Harden zrobił w nocy :O

Odnośnik do komentarza

Jakie szkockie kombo w europejskich pucharach! Celtic w grupie LM, a Rangersie, Hearts i my w grupie LE :). Bogactwo ;).


W kolejnym sezonie i tak już pięć klubów w eliminacjach, w tym dwa walczące o LM. No a ten sezon pewnie zapewni Szkocji pewny udział w LM, jeden zespół w kwalifikacjach, pewny udział w grupie LE i dwa w eliminacjach ;).

Odnośnik do komentarza

Hibernian, Besiktas, Rijeka, Ludogorec
Rangers, Anderlecht, Rio Ave, Bordeaux

Hearts, HSV, Milan, Ajax

Celtic, Bilbao, Dortmund, United

 

Największe szanse na awans u nas i Rangersów :-k.


Moja impreza skończyła się praktycznie o 1... Bójką :D.

Komu wpierdoliłeś?

Odnośnik do komentarza

 

Ja się wyspałem, przez wieczór wypiłem jednego drinka i jedno piwo :keke:.

Petardy chujowe niesamowicie, biedne koty i psy :(.

Moje koty siedziały na parapecie przez większość imprezy i się patrzyły na fajerwerki. W ogóle się nie przestraszyły.

 

kurwa, jest taka drobna różnica, w domu trochę jednak huk jest tłumiony, gra tv, czy inne radio, że nie wspomnę o zamkniętych oknach, chyba, że miałeś wszystkie okna w domu pootwierane i zapraszałeś nowy rok...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...