Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą to nie czaję tej żeżuncji Hajda na HIMYM, ale wydaje mi się, że często stosunek do serialu/muzyki/czegokolwiek zależy też od nastawienia z jakim się podchodzi. Pewnie miał z góry założenie, że to będzie chujowe i tylko z każdą minutą się utwierdzał w tym przekonaniu. Ja pierwsze kilka odcinków HIMYM oglądałem dosłownie zrywając boki i jak kumpel mi puścił pierwszy, to tego wieczora od razu łyknąłem cały sezon :)

Tradycyjnie trochę yaycowalem, bo generalnie na początku ten serial był serio fajny, ale potem poziom tak poleciał na ryj, że nie dałem rady doogladac ostatnich trzech sezonów i mnie to zdenerwowało. I w tych ostatnich sezonach, które widziałem na wyrywki zezuncji było co nie miara.

 

Tak samo jest z TBBT, które nadal oglądam bo Iza lubi i to jest przerazajace, co się z tym serialem stało. WSZYSTKIE żarty są na jednym patencie - Penny była puszczalska, Raj lubi pieski, Bernadette mówi coś słodkim głosem a potem się drze itp. Każda postać ma jedną cechę, z której jest hehe beczunia - na początku tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...