Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

ogólnie czym się zajmujecie Panowie w pracy ? Ja od września pracuję w nadzorze sieci w TVK, wcześniej szczebelek po szczebelku kolejne działy przechodziłem.

Tak ogólnie to siedzeniem na forumie.

 

Dobry.

Ja jeszcze jem kanapki i pije kawę - tak to wypisz wymaluj to samo.

Odnośnik do komentarza

 

 

pobrałbym wczorajszy mecz NFL za pomocą telekomórki, ale niestety bracia Rosjanie jeszcze go nie udostępnili

 

Jak za pomocą telekomórki? :>

 

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?293268-AMERICAN-FOOTBALL-NFL-2016-RS-W16-New-York-Giants-Philadelphia-Eagles-22-12-2016

 

Tu póki co tylko torrent, jakby na jakiś 1fichier wrzucili, to bym też do drugiego śniadania pozerkał :-k

Odnośnik do komentarza

 

pobrałbym wczorajszy mecz NFL za pomocą telekomórki, ale niestety bracia Rosjanie jeszcze go nie udostępnili

 

Jak za pomocą telekomórki? :>

 

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?293268-AMERICAN-FOOTBALL-NFL-2016-RS-W16-New-York-Giants-Philadelphia-Eagles-22-12-2016

 

Tu póki co tylko torrent, jakby na jakiś 1fichier wrzucili, to bym też do drugiego śniadania pozerkał :-k

 

No właśnie torrentem. Dziękuję pan Gabe. :)
Odnośnik do komentarza

 

 

pobrałbym wczorajszy mecz NFL za pomocą telekomórki, ale niestety bracia Rosjanie jeszcze go nie udostępnili

 

Jak za pomocą telekomórki? :>

 

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?293268-AMERICAN-FOOTBALL-NFL-2016-RS-W16-New-York-Giants-Philadelphia-Eagles-22-12-2016

 

Tu póki co tylko torrent, jakby na jakiś 1fichier wrzucili, to bym też do drugiego śniadania pozerkał :-k

 

No właśnie torrentem. Dziękuję pan Gabe. :)

 

 

Sorry, trafiłem w -1 zamiast w cytuj :doh!: Za mało kawy widocznie.

 

Jest i upera, będę miał za jakieś 2h.

Odnośnik do komentarza

 

Jadę do Mordoru po Toyotę przepiękną aż strach i potem do domu

Dobrze Ci, ja siedzę tu od 8.

 

ja od 7.30, ale sie kompletnie dzis nie wyspale, bo pozno wrocilem, a w nocy spania nie bylo, bo katar meczy

a i moze to wczorajsze wino z jakas kofeina bylo :P

Odnośnik do komentarza

Tak samo jest z TBBT, które nadal oglądam bo Iza lubi i to jest przerazajace, co się z tym serialem stało. WSZYSTKIE żarty są na jednym patencie - Penny była puszczalska, Raj lubi pieski, Bernadette mówi coś słodkim głosem a potem się drze itp. Każda postać ma jedną cechę, z której jest hehe beczunia - na początku tak nie było.

Kompletnie się nie zgadzam. Mimo, że to już 10 sezon, to wciąż trzymają poziom.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jadę do Mordoru po Toyotę przepiękną aż strach i potem do domu

Dobrze Ci, ja siedzę tu od 8.

 

ja od 7.30, ale sie kompletnie dzis nie wyspale, bo pozno wrocilem, a w nocy spania nie bylo, bo katar meczy

a i moze to wczorajsze wino z jakas kofeina bylo :P

 

A Ty raczej Feno nie zalegasz w Mordorze, nie :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...