Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No jak ukradziono i nie ma kto poswiadczyc kim jesteś? Jak powie jak się nazywa to szybko to mogą zweryfikować. Jak mnie kiedyś w suche trzepali to mieli nawet info w komputerze co studiuje.

 

Jak jest taki podejrzany to do aresztu póki nie powie kim jest albo skąd jest.

 

Teraz inaczej mówisz, a nie "Nie masz dokumentów i nie jesteś stąd to od razu deportacji.".

 

Też jestem tego zdania, że nie można otworzyć granic i wpuszczać wszystkich jak popadnie. Co do potwierdzenia tożsamości - ludzie nie pojawiają się znikąd bez żadnej przeszłości, przy zgubionych/ukradzionych dokumentach uchodźcy nie puszcza się go dalej, tylko sadza w obozie przejściowym, aż tożsamość się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza

Od razu jak się dowiedziałem, że ten polski kierowca stawił opór i dzięki temu uratował sporo ludzi, to skojarzyły mi się plakaty, które wiszą w każdym miejscu w warszawskiej komunikacji:

 

org_1655_mn_11.jpg

 

nie postąpił zgodnie z zaleceniami :-k

 

Ty nie widziałem tego! Widocznie złymi busami jeżdżę :D

Odnośnik do komentarza

 

No więc nie przyjmować tego badziewia, żeby potomkowie za parę lat nie zrobili nam jihadu...

 

Jest to jakieś wyjście. Można też zbudować wysoki mur, ale koniecznie z tarasami widokowymi, żeby europejczycy mogli sobie patrzeć jak te brudasy się nawzajem zabijają i jedzą pod nimi.

 

No a wolisz patrzeć jak zabijają europejczyków?

 

 

A może można znaleźć jakieś wyjście, które nie będzie z dwóch skrajnych krańców?

Odnośnik do komentarza

 

Ale proszę was, nie kłućcie się, bo ido święta. Jutro się będziemy dzielić wirtualnym opłatkiem, ksionc (hehe xD) pobłogosławi i pójdziemy wpierdalać makowca.

ja od makowca wolę grzybową

 

 

Z tego rosołu co był wczoraj :muza:

Odnośnik do komentarza

Dzielenie jest na tych, którzy chcą nas pozabijać i na tych co nie. Jakoś nie słyszałem o Szwajcarach planujących zamach czy na przykład obywatelach Liechtensteinu. Tolerancja, człowieczeństwo niech się kończą w momencie, w którym nie potrafią się dostosować do naszych wzorców kulturowych. Jakoś nasz krąg kulturowy nie zachwala mordowania niewinnych w imię Boga.

Odnośnik do komentarza

Takie, że ci podejrzani z Europy najwyżej mogą coś ukraść, a tamci okazują się terrorystami. Jak już pisałem, to jest wojna, nie ma co patrzeć, że ktoś może niewinnie zostanie zesłany, trudno, lepiej tak niż kolejne niewinne ofiary.

Odnośnik do komentarza

Dzielenie jest na tych, którzy chcą nas pozabijać i na tych co nie. Jakoś nie słyszałem o Szwajcarach planujących zamach czy na przykład obywatelach Liechtensteinu. Tolerancja, człowieczeństwo niech się kończą w momencie, w którym nie potrafią się dostosować do naszych wzorców kulturowych. Jakoś nasz krąg kulturowy nie zachwala mordowania niewinnych w imię Boga.

No dobrze, ale jak to rozpoznawać po tym kto chce dokonać zamachu? Po "arabskich rysach twarzy"? No jak naszą obroną przed terroryzmem ma być prymitywny rasizm, to nie najlepiej.

Może wy nie pamiętacie, ale kiedyś o Polakach mówiło się że to złodzieje. I co, wszyscy byliśmy złodziejami? Timon czułeś się jak złodziej?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak dla Ciebie zesłanie za karę swoich rodaków do ojczystego domu jest równoważne ze śmiercią z rąk terrorysty to tak, jest to sprzeczność.

 

Np do takiej Syrii, gdzie wg wyliczeń od początku wojny zginęło 400 tys niewinnych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...