Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W sumie cmf to nie jest miejsce, żeby o tym pisac, ale... Takie ryzyko jest zawsze. Ja jestem już od dość dawna z tych co się nie biją ;) chociaż wiadomo, różnie bywa. Na wyjeździe nie byłem od sierpnia, nie mam tyle zdrowia, żeby jechać.

to ja wiem, ale patrząc na fotkę z wyjazdu Pogonii to raczej nie był pierwszy garnitur do bitki;/stąd moja troska o Ciebie... :)

 

 

No to fakt, z ekipy praktycznie nikt nie pojechał...

 

 

Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby się napierdalać z jakimiś jaskiniowcami i twierdzić, że to dla klubu :szczerba:

 

Chcącemu nie dzieje się krzywda przecież ;). Jedni się biją dla klubu, inni dla kasy, inni dla medali. Ich wybór, nie? Pewnie zaraz pojawi się argument o leczeniu... no tak, a Ty pijąc alkohol czy paląc papierosy albo trawkę też jak będziesz potrzebował lekarza to pierwszy polecisz, nie?

 

Oczywiście, przecież bardzo cienka linia dzieli rozmowy przez internet od napierdalania się w lesie. Omsknie ci się palec, wciśniesz nie tę literkę i w bluzie Arki lecisz z pięściami na gościa z Lechii.

 

No nie, ale Ty się czasem z nim nie chciałeś właśnie... ustawić? :D Ci ludzie w większości to też się nie znają. Powiedzmy, że wcześniej się obrażają, wyzywając wzajemnie swoje kluby, a potem się umawiają, żeby sobie to wyjaśnić. Trochę podobnie...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile wody w Odrze i Wiśle upłynie, zanim obaj (jmk i Hajd) zrozumiecie, że to problemy generowane przez etatyzm i że tylko w społeczeństwie dobrowolnym, gdzie każdy płaci za własne leczenie (niekoniecznie z kieszeni, ale z polisy ubezpieczeniowej zawartej dobrowolnie z ubezpieczycielem - a ten oczywiście ma prawo przeprowadzić wywiad na temat nałogów czy hm... nietypowych pasji), nie będzie sytuacji, że ja jestem zmuszony płacić za rany kiboli, a kibole za mój zawał bo lubię bekon z masłem orzechowym.

Odnośnik do komentarza

 

Nie rozumiem twojego toku myślenia, więc może porozmawiajmy o czymś innym.

 

Co tam u was chłopaki?

ja nie rozumiem po co grasz na necie innego niż jesteś??? z tego co pamiętam z hali byłeś całkiem normalny a tu udajesz przemądrzałego samca alfa

 

To jest już kwestia twojej percepcji, ja po prostu piszę to, co uważam.

 

 

Chcącemu nie dzieje się krzywda przecież ;). Jedni się biją dla klubu, inni dla kasy, inni dla medali. Ich wybór, nie? Pewnie zaraz pojawi się argument o leczeniu... no tak, a Ty pijąc alkohol czy paląc papierosy albo trawkę też jak będziesz potrzebował lekarza to pierwszy polecisz, nie?

 

 

No pewnie. Tylko ja uważam to za głupie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby się napierdalać z jakimiś jaskiniowcami i twierdzić, że to dla klubu :szczerba:

 

Chcącemu nie dzieje się krzywda przecież ;). Jedni się biją dla klubu, inni dla kasy, inni dla medali. Ich wybór, nie? Pewnie zaraz pojawi się argument o leczeniu... no tak, a Ty pijąc alkohol czy paląc papierosy albo trawkę też jak będziesz potrzebował lekarza to pierwszy polecisz, nie?

 

 

NIKOGO NIE ZABIŁAŚ WCIĄŻ CHCĄ CIE SZYKANOWAĆ

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...