Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wierząc w sukces szybciej go osiągniemy niż w niego nie wierząc, a umniejszanie swoich umiejętności i osiągnięć to polska specjalność. Trzeba nam amerykańskiej mentalności.

 

Bycie przemądrzałym nie jest równoznaczne z bycie pewnym siebie. A ty piszesz najwyraźniej o byciu pewnym siebie i wierzącym w sukces. I porównujesz to z pokorą traktując ją na równi z brakiem wiary w siebie. A to też nie jest równoznaczne ;)

Odnośnik do komentarza

Po kilku tygodniach szukania, nareszcie znalazlem na allegro moje wysnione kolumny :jupi:

 

 

Warszafko nadchodzem! :D

 

ps. gdzie jest Saska Kepa? :-k

 

Przy kupce trawy ;)

tylko uwazaj tam na wpierdol

choć nie wiem po co tak napisałem :-k

 

Na chooj ostrzegałeś!!!

:P

Odnośnik do komentarza

@Hyde:

 

 

 

Ja tez nie musialem wiele razy, ale w sumie umiem - nawet na estetycznie zaprojektowanej jednej stronie potrafie zmiescic moja roznorodnosc zadan i ponad dekade doswiadczenia, niemniej jednak jest to malo przydatna umiejetnosc, bo i tak zapewne na kazda oferte pracy zaznaczalbym zbyt wysokie widelki placowe.

 

Estetycznie zaprojektowana strona

Ponad dekada doświadczenia

Różnorodność zadań

Zbyt wysokie widełki płacowe

 

Można to nazwać też pewnością siebie, za co propsy ;)

Macku, po kolei:

 

Tak, oceniam, ze moje jednostronne CV jest estetyczne, skoro po 8 latach je z nudow zaktualizowalem (bylem chory i wkurwiony, ze nie moge biegac) i po wyslaniu paru na pale mialem od razu kilka zaproszen na rozmowy.

 

Pracuje od 2005 r. - ponad dekada doswiadczenia to po prostu stwierdzenie faktu.

 

Korekta, redakcja, szukanie i realizowanie tematow, robienie wywiadow, planowanie makiety numeru, nawiazywanie i podtrzymywanie kontaktow biznesowych, budowanie baz danych etc. - mysle, ze sformulowanie roznorodnosc zadan tez sie tu w pelni broni.

 

Widelki - na pracuj.pl jest takie fajne narzedzie, ktore jak wyslesz swoje CV odsyla Ci potem info, jak wypadasz na tle innych kandydatow na tle wyksztalcenia, lat doswiadczenia i zarobkow. Z wyksztalceniem jest zazwyczaj tak, ze wiekszosc ma takie samo (wyzsze mgr - jakies 80%), z doswiadczeniem roznie, ale zwykle podobne (ponad dekada) ma jakies 20-40%, zas jesli chodzi o zarobki, to zazwyczaj pokazuje, ze 90-95% chce zarabiac... mniej niz ja, co sklania mnie ku wnioskom, ze pracodawca raczej poszukalby kogos, kto te sama prace zrobi taniej, bo wolny rynek i takie tam.

 

A cala beka polega oczywiscie na tym, ze nawet to wszystko nie gwarantowaloby, ze dostalbym robote, takze pewnosc siebie jak ch...

Odnośnik do komentarza

@SZk: najważniejsze, że masz robotę i jesteś z niej zadowolony pod każdym aspektem ;)

 

 

 

A, bo to sa takie warszafskie podjazdy? Ze niby lewo i prawo-brzeżni? ;)


Prawobrzezna Warszawa to po prostu slumsy/sypialnie :keke:

 

Ble ble :P Ja całe życie po lewej stronie i praktycznie wszyscy moi znajomi też tam mieszkają, ale teraz nie narzekam na swoje mieszkanie na Targówku i spędzam tu dużo czasu ;) Choć nie da się ukryć, że pewne rejony to folklor i przejechanie z hipsterskiego Powiśla na patologiczną Pragę Północ przez most Świętokrzyski jest pewnym szokiem kulturowym i do tej pory zauważam różnicę w ludziach i zachowaniach.

Odnośnik do komentarza

 

@Hyde:

 

 

 

Ja tez nie musialem wiele razy, ale w sumie umiem - nawet na estetycznie zaprojektowanej jednej stronie potrafie zmiescic moja roznorodnosc zadan i ponad dekade doswiadczenia, niemniej jednak jest to malo przydatna umiejetnosc, bo i tak zapewne na kazda oferte pracy zaznaczalbym zbyt wysokie widelki placowe.

Estetycznie zaprojektowana strona

Ponad dekada doświadczenia

Różnorodność zadań

Zbyt wysokie widełki płacowe

 

Można to nazwać też pewnością siebie, za co propsy ;)

Macku, po kolei:

 

Tak, oceniam, ze moje jednostronne CV jest estetyczne, skoro po 8 latach je z nudow zaktualizowalem (bylem chory i wkurwiony, ze nie moge biegac) i po wyslaniu paru na pale mialem od razu kilka zaproszen na rozmowy.

 

Pracuje od 2005 r. - ponad dekada doswiadczenia to po prostu stwierdzenie faktu.

 

Korekta, redakcja, szukanie i realizowanie tematow, robienie wywiadow, planowanie makiety numeru, nawiazywanie i podtrzymywanie kontaktow biznesowych, budowanie baz danych etc. - mysle, ze sformulowanie roznorodnosc zadan tez sie tu w pelni broni.

 

Widelki - na pracuj.pl jest takie fajne narzedzie, ktore jak wyslesz swoje CV odsyla Ci potem info, jak wypadasz na tle innych kandydatow na tle wyksztalcenia, lat doswiadczenia i zarobkow. Z wyksztalceniem jest zazwyczaj tak, ze wiekszosc ma takie samo (wyzsze mgr - jakies 80%), z doswiadczeniem roznie, ale zwykle podobne (ponad dekada) ma jakies 20-40%, zas jesli chodzi o zarobki, to zazwyczaj pokazuje, ze 90-95% chce zarabiac... mniej niz ja, co sklania mnie ku wnioskom, ze pracodawca raczej poszukalby kogos, kto te sama prace zrobi taniej, bo wolny rynek i takie tam.

czyli krótko mówiąc wyżej srasz i tak dalej
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...