Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ściągnięte oba pierwsze Wieśki, były niedawno w sumie za jakieś 5€ w promocji na Steamie, ale tylko intra obejrzałem :D

Warto?

No ba! Panie, bez zastanowienia. Właśnie powoli zaczyna się u mnie W3. Na razie koło wiosek pierwszych krążę, oglądam, zbieram, odkrywam znaczki.

Odnośnik do komentarza

No normalnie, jeżeli jeździ podejrzanie to możesz go kontrolować, jeżeli jeździ normalnie to nie. Mam gdzieś czy ktoś jest najebany w trzy dupy czy nie tak długo, jak nie stwarza zagrożenia. Legendarny polski rajdowiec Adam Małysz po browarku będzie prowadził lepiej niż niejeden posiadacz prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza

 

Ja sobie zacząlem grać w Wiedźmina jedynkę, chcę przejść wszystkie części po kolei, ciekawe ile mi to zajmie.

Ja pykam dwójeczkę, jak przeżyłeś powrót z trójki na jedynkę? :> Ja specjalnie jeszcze nie odpalałem W3

 

No jest zupełnie inaczej i dla wielu może być ciężkie, ale ja w tym przypadku nie będę obiektywny, bo jestem psychofanem :D

Odnośnik do komentarza

No normalnie, jeżeli jeździ podejrzanie to możesz go kontrolować, jeżeli jeździ normalnie to nie. Mam gdzieś czy ktoś jest najebany w trzy dupy czy nie tak długo, jak nie stwarza zagrożenia. Legendarny polski rajdowiec Adam Małysz po browarku będzie prowadził lepiej niż niejeden posiadacz prawa jazdy.

Tylko, że po alkoholu większość to "koty", które wszystko potrafią so?

Dobra, jeszcze raz - jeśli kierowcy nie powinni być kontrolowani wyrywkowo, to w jaki inny sposób walczyć z pijanymi kierowcami? Dopiero po tym jak już kogoś zabiją na drodze?

 

https://web.facebook.com/NajzerPiotr/videos/1108042215916782/

 

Tak, już to ostatnio przerabialiśmy w absurdalnym. "Mentalność niewolnicza" :keke: rozjebujący tekst, który kończy się, gdy jednak ktoś ginie.

Odnośnik do komentarza

No normalnie, jeżeli jeździ podejrzanie to możesz go kontrolować, jeżeli jeździ normalnie to nie. Mam gdzieś czy ktoś jest najebany w trzy dupy czy nie tak długo, jak nie stwarza zagrożenia. Legendarny polski rajdowiec Adam Małysz po browarku będzie prowadził lepiej niż niejeden posiadacz prawa jazdy.

 

Musi być troll bo teoria niemożebnie z pizdy wyciągnięta :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...