Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet będzie ciężko znaleźć konkretną osobę, raczej tylko kiedy ktoś to modyfikował. Możesz rozpakować plik .doc i przejrzeć jego xmle, ale wątpie żeby te informacje tam były (chociaż to M$, więc nigdy nie wiadomo, np. przez xmle mozna od razu usunac zabezpieczenie z kazdego pliku office ;)). Moim zdaniem po pliku tego nie zobaczysz.

z każdego? wiem jak to zrobić w excelu, ale w Wordzie? możesz napisać? może być na priv, szczególnie mnie interesuje .doc i .docx.
Odnośnik do komentarza

o, Keith, dobrze się składa że jesteś, może mi pomożesz wymyślić temat projektu na zaliczenie. Potrzebuję obszaru, który się mocno zmienił. Generalnie projekt ma być taki, że bierze się starą mapę, dowiązuje do jakiejś aktualnej i trzeba zwektoryzować i pokazać co się zmieniło. Masz jakiś pomysł na taki w miarę ciekawy obszar? Do którego zdobędę jakieś stare mapy łatwo.

 

jakis zakres czasowy/powierzchniowy zmian?

Bo jest taka stronka z przedwojennymi i przedzaborowymi rastrami, radziłbym popatrzec jakies przedmieścia (bo się zmieniły najbardziej chyba) i wtedy podłubać

Odnośnik do komentarza

 

o, Keith, dobrze się składa że jesteś, może mi pomożesz wymyślić temat projektu na zaliczenie. Potrzebuję obszaru, który się mocno zmienił. Generalnie projekt ma być taki, że bierze się starą mapę, dowiązuje do jakiejś aktualnej i trzeba zwektoryzować i pokazać co się zmieniło. Masz jakiś pomysł na taki w miarę ciekawy obszar? Do którego zdobędę jakieś stare mapy łatwo.

 

jakis zakres czasowy/powierzchniowy zmian?

 

nah, duza dowolnosc

Odnośnik do komentarza

o, Keith, dobrze się składa że jesteś, może mi pomożesz wymyślić temat projektu na zaliczenie. Potrzebuję obszaru, który się mocno zmienił. Generalnie projekt ma być taki, że bierze się starą mapę, dowiązuje do jakiejś aktualnej i trzeba zwektoryzować i pokazać co się zmieniło. Masz jakiś pomysł na taki w miarę ciekawy obszar? Do którego zdobędę jakieś stare mapy łatwo.

 

Poznań? :-k pruskich map całkiem sporo powinno być

Odnośnik do komentarza

Nawet będzie ciężko znaleźć konkretną osobę, raczej tylko kiedy ktoś to modyfikował. Możesz rozpakować plik .doc i przejrzeć jego xmle, ale wątpie żeby te informacje tam były (chociaż to M$, więc nigdy nie wiadomo, np. przez xmle mozna od razu usunac zabezpieczenie z kazdego pliku office ;)). Moim zdaniem po pliku tego nie zobaczysz.

BTK tak znaleźli, wiec może i szu się uda.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...