Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Jakbyście mieli jakiś link z rozpierdalania stolicy to jak najbardziej można tutaj wkleić.

Na TVP Info będzie cała relacja :P

A Bufetowa suka wymontowała wczoraj chodniki żeby można było nimi rzucać :x

A nie można przejść po prostu obok nich?
Jak nie ma prowokacji to można ;)

 

 

Ty tak serio? W sumie nie powinno mnie to dziwić, ale kurwa dziwi :|

Widzisz Jasiu ludzi rozumnych nie sprowokuje nic. Ciebie sprowokowało samo zdjęcie żeby pierdolnąć mową nienawiści.....

 

RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ! JEDNA KULA JEDEN KODowiec! A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI!

:ninja::muza:

Nie wiem czemu, ale co jakiś czas włącza mi się sam w telefonie bluetooth :/.

 

Włącz i wyłącz telefon ;)

Odnośnik do komentarza

Bydło ewoluuje, choć nie mądrzeje, razem z wygraną w wyborach przestała je prowokować kostka brukowa i dziś poza standardowym repertuarem tej hołoty zaprezentowanym przez Jaha nic więcej pociesznego nie zaobserwowałem, na sam spęd faszystów pod stadion już nie idę, bo zimno i pada, jak dobry lewak poszukam starbunia na rozgrzanie.

Beka z typów, którzy idą w marszu przeciwko m.in. islamowi ubrani w kominiarki wykrzykując przeciwko hidżabom. Muzułmanki zakrywają twarze, kibole zakrywają twarze, niby na jedno wychodzi, ale urody muzułmanek to szkoda.

Odnośnik do komentarza

Ciężka sprawa, raczej nie.

 

Możesz wejść we właściwości pliku przez Worda. W teorii tam masz datę ostatniej modyfikacji i dostępu (aczkolwiek ta druga data nie wiem, jak działa). Jaką masz wersje Worda?


https://support.office.com/pl-pl/article/Wy%C5%9Bwietlanie-lub-zmienianie-w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci-pliku-pakietu-Office-21d604c2-481e-4379-8e54-1dd4622c6b75

 

Tu masz wyjaśnione, jak to sprawdzić dla poszczególnych wersji Worda.

Odnośnik do komentarza

Nawet będzie ciężko znaleźć konkretną osobę, raczej tylko kiedy ktoś to modyfikował. Możesz rozpakować plik .doc i przejrzeć jego xmle, ale wątpie żeby te informacje tam były (chociaż to M$, więc nigdy nie wiadomo, np. przez xmle mozna od razu usunac zabezpieczenie z kazdego pliku office ;)). Moim zdaniem po pliku tego nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza

o, Keith, dobrze się składa że jesteś, może mi pomożesz wymyślić temat projektu na zaliczenie. Potrzebuję obszaru, który się mocno zmienił. Generalnie projekt ma być taki, że bierze się starą mapę, dowiązuje do jakiejś aktualnej i trzeba zwektoryzować i pokazać co się zmieniło. Masz jakiś pomysł na taki w miarę ciekawy obszar? Do którego zdobędę jakieś stare mapy łatwo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...