Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dali cały ME w EA Access - może w końcu przejdę 2 i 3?

Przypomnienie akurat na premiere wiosenna kolejnej części, jaram sie ;).

 

W ogóle to myślałem ze całkiem niezly jestem w FIFE, bo ciagle ogrywam mojego wspollokatora, ale wczoraj kumple na turniej wpadli to nawet z grupy nie wyszedlem :/.

Odnośnik do komentarza

Nie odważylem się nigdy obejrzeć ani minuty D5... i mam nadzieję że tak zostanie.

 

Że współczesnych seriali komediowych żaden mnie nie bawi :P. W zasadzie lubię wrócić do Friends, chociaż nigdy fanem nie byłem, ale po latach inaczej to się ogląda. Na pewno M.A.S.H, no i w całości zawsze robi mi prostacki humor Married with Children :)

Odnośnik do komentarza

W himym najfajniejsze było to, że nieważne jak bardzo chujowy by nie był sezon to finały zawsze były rewelacyjne. I prawie zawsze miały piosenkę, której można było słuchać na okrągło (zwłaszcza simple song był dla mnie najlepszy). Ogólnie cały soundtrack himym był rewelka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...