Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14907606_1160827323993329_58383729677566

Ostatnio, jak każdy szanujący się fan The Reds, czytałem trochę o starych, dobrych czasach i znalazłem zabawną koincydencję. Przyszłość dla United nie kroi się różowo ;) Pod koniec lat osiemdziesiątych LFC był niemal absolutnym dominatorem Anglii. Trenował go wtedy Szkot. W 1989 roku jednak liverpoodlians się potknęli, niemal pewny tytuł sprzątnął im sprzed nosa w dramatycznych okolicznościach rywal: zrobił to w ostatniej kolejce, dzięki bramce strzelonej w doliczonym czasie. Rok później (w 1990) LFC wrócił jednak na tron, ze sporą przewagą punktową. I wtedy rządzący w klubie Szkot, niekoronowany król czerwonego Liverpoolu zdecydował się odejść. Jego następcą stał się następny Szkot...

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Miałem dzisiaj w ogóle straszny koszmar, przegrywaliśmy ze Swansea do przerwy 1-0 i w przerwie zarząd zdecydował się zwolnić Mourinho i zatrudnić Moyesa. Potem strzeliliśmy jakąś mega fartowną bramkę na 1-1 i Moyes został okrzyknięty taktycznym geniuszem. Jak mnie to obudziło o siódmej rano tak potem już nie zasnąłem.

Każdego dnia dziękuję w myślach wielkiemu poruszycielowi, że go względnie szybko zwolniliśmy...

Odnośnik do komentarza

Ale się przegnałem po lasach :) śniadanie lepiej wejdzie :)

To sie dokladnie obejrzyj po powrocie. Ja bylem tydzien temu na grzybach. Niby wszystko ok a tu w ostatni piatek cos mnie zaswedzialo na lydce. Odwijam jeansy a tam od srodka wielka plama krwi. Oczywiscie niechacy rozgniotlem kleszcza :/ Od razu do lekarza i dostalem antybiotyk na 2 tygodnie i wypatrywania rumienia :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...