Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz iść na miasto w koszulce nielubianego w Szczecinie klubu to Ci jakiś sympatyczny brat po szalu przestawi :)

 

Nie dziękuj za radę!

To nie Łódź, nie dostaniesz wpierdolu za klub, jest tylko Pogoń, melanzuje się srogo, na jazz mówi się zioło i nie mówi się od kogo :muza:

Odnośnik do komentarza

Kurwa, dostałem właśnie SMS-a, że zablokowali mi kartę, bo była próba jakiejś transakcji w Madrycie na ponad 1000 zł. Zadzwoniłem na infolinię, a tu się okazało, że to chodziło o moją kartę walutową w dolarach, którą założyłem i używałem tylko w Stanach. No to zablokowana, dobrze że nie moja Polska :|

 

A fakt faktem, że tam mają jakieś mega dziwne przepisy co do kart i w większości hoteli itp. to normalnie brali kartę i robili jej skan albo spisywali sobie dane na karteczce :| W wypożyczalni rowerów koleś wziął kartę kredytową i ołówkiem przez kartkę pojechał, tak że wszystkie wypukłości się odbiły :D Jak wróciliśmy po 5h to nam to oddał, ale co z tego, skoro mógł zrobić sobie 100 kopii czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza

 

Jest Misiek gdzieś tutaj? Pasuje Ci dzisiaj walnąc mecz ok. 15?

 

A tak w ogole to pierwszy raz w życiu pierdolnelo mi cos w szczęce. Nie mogę zagryźć zębów, bo mnie boli - chyba jakiś zawias mi sie przestawił LOL.

Kurde, nie wiem czy wrócę do 15

 

To wieczorem możemy się zgadać na fejsie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest Misiek gdzieś tutaj? Pasuje Ci dzisiaj walnąc mecz ok. 15?

 

A tak w ogole to pierwszy raz w życiu pierdolnelo mi cos w szczęce. Nie mogę zagryźć zębów, bo mnie boli - chyba jakiś zawias mi sie przestawił LOL.

Kurde, nie wiem czy wrócę do 15

 

To wieczorem możemy się zgadać na fejsie.

 

jednak się wyrobiłem, więc możemy zagrać jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...