Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Już mnie wkurwia ten internet.

Połączyłem się kablem, mam neta, ale nie mogę się dostać do routera, bo nie wczytuje się strona, a wifi zniknęło -.-.

 

Ja tak miałem z repeaterem, ale znalazłem magiczną instrukcję, jak się do niego zalogować (trzeba było coś tam ustawiać w połączenia lokalnego) i zostałem bogiem swojego internetu. :-k Taka historia.

 

Jest Smętek wszechwiedzący? :)

czy wszechwiedzacy to nie wiem, ale jezdem

 

 

O to fajnie. Pozdrawiam Cię :)

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=PkzbW-o8LN4

 

Słodki jezu, a nasz panie, co to za gówno? To serio jest jakiś polski zwiastun nowego Tomb Raidera :| ?

Nie, to jest zwiastun związany zapewne ze zbliżającą się premierą dodatku Rise of the Tomb Raider: Blood Ties, a ta laska jest polską ambasadorką marki Tomb Raider :)

http://www.ppe.pl/news/47118/polska-lara-croft-w-akcji-zobaczcie-zwiastun-live-action-z-klaudia-w-roli-glownej.html

Odnośnik do komentarza

Oryginalny głos Lary w reboocie jest :serce:, ten akcent... Nie wyobrażam sobie grać inaczej.

 

Myślałem, że problem z netem jest poważny, a tu moj lap odwala lepsze numery. Właśnie przed chwilą "odciął"(?) dysk D :| (wszystkie zainstalowane na nim programy scrashowały, a partycja zninkęła) i miałem problemy z odpaleniem systemu. Generalnie dysk wydaje teraz dziwne odgłosy, po 3 restartach w końcu odpalił i partycja D pojawiła się z powrotem. Ciekawe czy dotrwa do wizyty gwarancyjnej, jak w grudniu zjadę do kraju :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...