Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To tak jakbyś zamienił jazdę furą na tramwaje i autobusy ;).

 

 

ja akurat śmigam zbiorkomem i uważam to za dobrą zmianę, fury używam sporadycznie to podróży nocą albo na większe zakupy

Nie odczuwasz różnicy? Czasowej? Komfortu? Marzniecia?

 

w warszawskim zbiorkomie jest za dużo ludzi żeby marznąć :D

Odnośnik do komentarza

 

To tak jakbyś zamienił jazdę furą na tramwaje i autobusy ;).

 

 

ja akurat śmigam zbiorkomem i uważam to za dobrą zmianę, fury używam sporadycznie to podróży nocą albo na większe zakupy

 

To jest na pewno zmiana, ale nie dobra, tylko chujowa i wymuszona - gdybym tylko mógł pod robotą parkować za darmo, to bym jeździł samochodem. Zbiorkom to zło koniecznie, które wybieram tylko ze względów ekonomicznych.

Odnośnik do komentarza

 

 

To tak jakbyś zamienił jazdę furą na tramwaje i autobusy ;).

 

ja akurat śmigam zbiorkomem i uważam to za dobrą zmianę, fury używam sporadycznie to podróży nocą albo na większe zakupy

Nie odczuwasz różnicy? Czasowej? Komfortu? Marzniecia?

 

 

To tak jakbyś zamienił jazdę furą na tramwaje i autobusy ;).

 

ja akurat śmigam zbiorkomem i uważam to za dobrą zmianę, fury używam sporadycznie to podróży nocą albo na większe zakupy

To jest na pewno zmiana, ale nie dobra, tylko chujowa i wymuszona - gdybym tylko mógł pod robotą parkować za darmo, to bym jeździł samochodem. Zbiorkom to zło koniecznie, które wybieram tylko ze względów ekonomicznych.

Kwestia gdzie kto pracuje. Nie marznę, jest taniej i co najważniejsze szybciej :-)

 

Komunikacja jeździ b. Często, jak nie muszę to nie biorę fury.

Odnośnik do komentarza

No akurat Smetkowi się nie dziwię. Jakbym mieszkał 3 min od metra i robotę miał 5 min od metra, a parking pod robotą płatny 20 zł dziennie, to też bym jeździł metrem :-k

Nie tyka sie to tylko dojazdu do centrum, teraz często jeszcze na aleje to przesiadam sie w SKM albo bus i idzie szybko. Jadę do znajomych na gocławek czy witolin to metro i autobus albo tramwaj, lokalnie po Bielanach tramwaj lub bus, spoko jest. W porównaniu do Łodzi bajka

No akurat Smetkowi się nie dziwię. Jakbym mieszkał 3 min od metra i robotę miał 5 min od metra, a parking pod robotą płatny 20 zł dziennie, to też bym jeździł metrem :-k

Jeszcze jedna rzecz, parking ruszenie fury na piłkę w poniedziałki to,wieczny problem z parkowaniem po powrocie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...