Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

Właśnie czytam artykul o dopingu Johaug gdzie tłumaczy się kremem na oparzenia słoneczne. Ciekawe gdzie norweżka w październiku mogła nabyć takich poparzen biorąc pod uwagę że przygotowuje się do sezonu w sporcie zimowym, więc i pewnie wakacje w ciepłych krajach odpadają :kekeke:

Wiesz, że zimą też idzie doznać poparzeń słonecznych? :>

i to duzo latwiej niz latem, snieg bardzo mocno odbija promienie, wiec efekt dzialania slonca jest co najmniej podwojony

nieprzypadkiem obowiazkowym wyposazeniem na lodowcach sa okulary o co najmniej czworkowym filtrze (czyli takie jak np spawalnicze)

 

czolem!

Na pewno co najmniej?

podczas dlugiego przebywania na lodowcu okulary trojkowe moga okazac sie niewystarczajace i grozic moze tzw. slepota lodowcowa, wiec chyba lepiej nie ryzykowac

slyszalem juz sporo historii jak to ktos na cwaniaka poszedl w za slabych (albo, o zgrozo, w ogole bez) okularach i musieli go znosic, bo oslepl

Musicie tez pamietac, zeby nie jesc zoltego sniegu.

Frank Zappa jak zwykle dostarcza!

Odnośnik do komentarza

A ja wróciłem z wycieczki po szwedzkiej Skanii. Malmoe fajne, nie odnosi się w ogóle wrażenia że to jakieś większe miasto. Generalnie klimat Szwecji mi się bardzo podoba i Skandynawia mnie nie rozczarowała - akurat trafiliśmy na fajną pogodę, więc pewnie muszę brać na to poprawkę, ale na razie jestem oczarowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...