Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś pisać to bym podał kilka ciekawych miejsc do ogarnięcia :)

 

Odwiedziłeś tez coś po duńskiej stronie? Kopenhaga?

Byłem z wycieczką - nauczyciele z okazji swojego święta, więc mieliśmy przewodnika. Następnym razem pojedziemy sami z mojo babo to się odezwę. Byliśmy tylko na Skanii (Ystad, Lund, Malmoe i Kaseberga gdzie oglądaliśmy ten Ales Stenar).

 

Muslimy są głównie w tej jednej dzielnicy - Rosengarten chyba. Faktycznie wygląda to jak getto i w sumie smutne, że wszystkich wrzucili tam do jednego wora. Natomiast na mieście, w porównaniu do innych krajów Europy Zachodniej, zdecydowana przewaga białych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem prawie mnie ktoś przejechał na przejściu dla pieszych pod domem :keke: Śmieć się nie próbował nawet zatrzymać, mimo że wszedłem na tyle wcześnie, że spokojnie by wyhamował. No i w sumie to jeden z nielicznych razy, kiedy ktoś normalnie się nie zatrzymał na przejściu dla pieszych, to było bardzo miłe zaskoczenie po przyjeździe. :-k

 

@Keith za to takie długie magisterki powinni rozstrzeliwać, bardzo dobrze jak Cię upierdolą na czymś, może nauczysz się streszczać. Artykuły naukowe pisze się po to, żeby ktoś je czytał, a kto będzie czytał 140 stron? Lol, dla mnie art. naukowy na 15-20 stron to już bardzo długo. Oczywiście mówię o przedmiotach ścisłych. U nas np. jest limit słów na licencjat/magisterkę - 10 000 słów. W sumie przegięte w drugą stronę, bo to parę dni pisania, no ale nie narzekam :keke:

Odnośnik do komentarza

A te hordy muslmow co gwałco i kradno na każdym kroku?

Tak czytałem w prawilnych mediach wiec to musi być prawda.

No przecież napisał, że mu się klimat podoba ;)

Przypierdolic,

Obrona,

Praca magisterska

 

Trzy wykluczające się pojęcia. Keith wyluzuj ;)

Mi sie recenzent przypierdolil, ze nie zacytowalem jego kumpla ;)

Odnośnik do komentarza

Hawk, wysyłam Ci motywację:

 

http://i.imgur.com/HSezTW5.jpg

http://i.imgur.com/lwpTWu8.jpg

http://i.imgur.com/NnJY63E.jpg

 

Nawet inwalidą potrafił, a Ty co?

 

;)


chciałem się Was zapytać, czy warto jechać na mecz rezerw Legii, ale to chyba w sumie bez sensu (was pytać), bo pewnie powiecie, że to zjebany pomysł i kto by oglądał mecze rezerw w ogóle

 

Ja ostatnio nawet oglądałem na żywo z youtube'a mecz rezerw Pogoni, także tego... ;).

Odnośnik do komentarza

 

Mogłeś pisać to bym podał kilka ciekawych miejsc do ogarnięcia :)

 

Odwiedziłeś tez coś po duńskiej stronie? Kopenhaga?

Byłem z wycieczką - nauczyciele z okazji swojego święta, więc mieliśmy przewodnika. Następnym razem pojedziemy sami z mojo babo to się odezwę. Byliśmy tylko na Skanii (Ystad, Lund, Malmoe i Kaseberga gdzie oglądaliśmy ten Ales Stenar).

 

Muslimy są głównie w tej jednej dzielnicy - Rosengarten chyba. Faktycznie wygląda to jak getto i w sumie smutne, że wszystkich wrzucili tam do jednego wora. Natomiast na mieście, w porównaniu do innych krajów Europy Zachodniej, zdecydowana przewaga białych ludzi.

 

Człowieku byłeś w dzielnicy dorastania Ibry!

:D

chciałem się Was zapytać, czy warto jechać na mecz rezerw Legii, ale to chyba w sumie bez sensu (was pytać), bo pewnie powiecie, że to zjebany pomysł i kto by oglądał mecze rezerw w ogóle

 

Lepiej obejrzyj sobie Młodzieżową Ligę Mistrzów ;)

Odnośnik do komentarza

W skali od 1-10 snobizm deRapha oceniam na 11. Na fb dyskusja o ciekawych biografiach piłkarzy a ten wyskakuje:

" Nie no, są fajne biografie albo fabularyzowane biografie - np. Pierre La Mure "Miłość niejedno ma imię" gdzie jest fantastycznie opisane jak Felix Mendehlsson odkrywa zapomniane przez ówczesny świat kompozycje Jana Sebastiana Bacha (kupując na targu ryby owinięte w nuty). Polecam każdemu!"

Odnośnik do komentarza

Tymczasem prawie mnie ktoś przejechał na przejściu dla pieszych pod domem :keke: Śmieć się nie próbował nawet zatrzymać, mimo że wszedłem na tyle wcześnie, że spokojnie by wyhamował. No i w sumie to jeden z nielicznych razy, kiedy ktoś normalnie się nie zatrzymał na przejściu dla pieszych, to było bardzo miłe zaskoczenie po przyjeździe. :-k

 

@Keith za to takie długie magisterki powinni rozstrzeliwać, bardzo dobrze jak Cię upierdolą na czymś, może nauczysz się streszczać. Artykuły naukowe pisze się po to, żeby ktoś je czytał, a kto będzie czytał 140 stron? Lol, dla mnie art. naukowy na 15-20 stron to już bardzo długo. Oczywiście mówię o przedmiotach ścisłych. U nas np. jest limit słów na licencjat/magisterkę - 10 000 słów. W sumie przegięte w drugą stronę, bo to parę dni pisania, no ale nie narzekam :keke:

 

15-20 stron to ja mam rycin i drugie tyle tabel (w końcu modele przepływu wyborców jakoś się musiały zrobić). Zresztą, sam tłumaczyłeś abstrakt, więc wiesz o czym pisałem.

 

chciałem się Was zapytać, czy warto jechać na mecz rezerw Legii, ale to chyba w sumie bez sensu (was pytać), bo pewnie powiecie, że to zjebany pomysł i kto by oglądał mecze rezerw w ogóle

jutro to jest klasyk w Warszawie Coco Jambo gra z Farmacją. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...