Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Córka mi się urodziła :)

 

No to zdrówka dla maleństwa i dla Beaty!

A dla Ciebie stalowych nerwów :*

 

 

 

Ej spoko ziomeczki, idzie w jakikolwiek sposób odinstalować produkty Microsoftu (Microsoft Visual Studio, Microsoft SQL) tak żeby zniknęły z systemu raz na zawsze? Bo robię unistall a one i tak zostawiają kupe komponentów.

Chyba nie ma takiego all-in one deinstalatora (ale cholera wie, co na to google), tylko trzeba komponenty te wszystkie dodatkowe też odinstalować

 

 

I to mnie właśnie wkurwia w microshicie xD

A najlepsze, że nie miałem formata od x lat (przejście z 7 na 8 i na 10) i mam poinstalwoane VS 10, VS 12 i VS15 dodatkowo MSSQL 08 i MSSQL 12 teraz zostawiłem najwyższe wersje a nie wiem jak się zachowa program gdy zaczne usuwać komponenty.......

 

czas najwyższy na format ziomek :)

 

 

Ale ja nie chce :(

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurna, chodzi mi to GoPro po głowie niebezpiecznie :|

i czo z tym będziesz robić? deska? rower?

 

Si, snow plus rower. A szykuje się parę rzeczy w najbliższym czasie.

 

 

Pulek posiada, zagadaj :) z tego co wiem to mimo, że drogie, to warto.

 

 

To, że drogie to wiem. To, że warto to też wiem. Pytanie, czy mnie to jest niezbędne w tym momencie :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Graty.

 

 

Tymczasem u mnie okazalo sie, ze warto bylo zmienic karte sieciowa w pc: http://www.speedtest.net/my-result/5686657323

masz symetryczne łącze, że taki upload?!

 

Nie wiem. Nawet nie wiem co to symetryczne lacze ;) Ale fakt - upload w tym mieszkaniu mialem zawsze bardzo wysoki.

 

 

Edyta dodaje ze doczytala i prawie na pewno mam symetryczne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...