Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niech się walą (UW). 0,5 roku zapierdzielałem jak głupi za tysiaka licząc na angaż (jak widać się sprawdziłem, dostałem mega referencje, a teraz mnie chcą) i na koniec mi powiedzieli, że moje wykształcenie jest problemem (za późno miałem obronę o rok czy dwa lata), a teraz nagle mogę? Zwłaszcza, że tam zarobki nie są super (na początek na pewno) i to nie dział IT tylko użeranie się z ludźmi :P.

 

TVN-u nic nie przebije z materiałami. Mieli jeden filmik z jakiejś awantury sprzed 10 lat i jak był temat o kibicach to zawsze puszczali ten sam filmik :D.

Odnośnik do komentarza

 

z ciekawości, na końcu kija ... ściana czy... w sumie co? :-k

Takie przepierzenie bo mam otwarta kuchnie. Od strony pokoju to półka na książki.

A zlew ma kolor nie wiem jaki. Nie umiem go nazwać. Ale nie biały.

 

No u mnie tez nie jest typowo bialy - ale jasny z takimi ciemnymi kropeczkami. Wylanie do niego kawy lub czegos kolorowego konczy sie upierdoleniem calego zlewu :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...