Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Jakbym chciał zaczynać kolejną bezsensowną dyskusję to zapytalbym krzysfiola czy jego pogląd jakkolwiek różni się od oficjalnego kościelnego.

Zasadniczo nie, choć nie jestem zwolennikiem zaostrzania obecnej ustawy. Nie podoba mi się poziom dyskusji wokół tej sprawy, i nie tylko, bo ogólnie debata publiczna w Polsce nie istnieje. Wzajemne obrażanie się, wyzywanie od morderców, tak się niczego nie zbuduje. A tymczasem ta sprawa, jak zresztą prawie każda, nie jest czarno-biała, więc nie ma w niej, moim zdaniem, łatwych rozwiązań.
Moim zdaniem żadnej ustawy nie powinno być kobieta niech sama decyduje. A aborcje bym zrobił tylko przy zagrożeniu życia matki i dziecka oraz przy gwałcie ( choć wiem że to nie zgodne z etyką kościoła)

 

 

twoja wypowiedź jest logicznie sprzeczna, jakoś mnie to nie dziwi :D O widzę, że koledzy też zwrócili już uwagę na to.

 

Albo to kwestia zapędów totalitarnych :P Jak wszyscy będą robić, tak jak Jahu chce, żeby robili, to nie trzeba wprowadzać żadnych ustaw.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko trzeba oddać, że pokazali tłum z drona, i rzeczywiście na całym ekranie to było, i że na kilkoro barwnych oszołomów pokazano też bardziej wyważone wypowiedzi.

 

Za to dla przeciwwagi pokazano Biały Protest, no i oczywiście zdanie KRK, wiadomo jakie.

Teraz uwaga: stare przyzwyczajenia wzięły górę, zapomniałem o Wiadomościach, przypomniałem sobie kilka minut później. Przełączam pospiesznie i zawód: grillują maile. Spóźniłem się, myślę.

 

Minuta, dwie później: nie, jednak nie :D

I faktycznie, jeden szacun: tym razem nie kombinowali i pokazali całą demonstrację, bez kombinacji jak za wczesnego KODu. Ale potem... charakterystyczne: puścili chyba wyłacznie radykalne protestujące, z Bakułą na czele. Później biały protest, z triumfującą stroną na FB z jedenastoma tysiącami lajków... Bardzo siermiężna ta propaganda, bardzo... aczkolwiek pamiętam doktora Józefa który zawsze powtarzał, że propaganda powinna operować prostym przekazem, ciągle podawanym... więc to może jednak było na swój sposób profesjonalne :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...