Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Był też dość obszerny materiał o wspaniałym programie mieszkaniowym, który wprowadza miłościwie panujący rząd

Ten chujowy, na który już na szczęście nie musze się łapać bo skorzystałem z tego od PO? :-k ;)

 

 

MDM jest dalej, ma być Mieszkanie+, zupełnie inna forma.

Odnośnik do komentarza

 

 

Był też dość obszerny materiał o wspaniałym programie mieszkaniowym, który wprowadza miłościwie panujący rząd

Ten chujowy, na który już na szczęście nie musze się łapać bo skorzystałem z tego od PO? :-k ;)

MDM jest dalej, ma być Mieszkanie+, zupełnie inna forma.

MDM jest oidp do 2018 a to mieszkanie+ jest totalnie do dupy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie no, dzisiaj Legia musi przegrać trzema golami. Jak nie to nie pojadę do FYMa ;)

Dobra, też obejrzałem Wiadomości. I podzielam zdanie większości :D.

Co ciekawego dali?
właśnie, co w tych Wiadomościach?

 

 

Mówili o dzisiejszej rocznicy. Wiadomo najpierw wszystko okej, potem przemówienia dzisiejsze i dali też Gromkiewicz-Waltz i coś w stylu, że padły też ostre słowa i zacytowali akurat ją jak mówiła o początku kapitulacji, o nowych warunkach czy coś w ten deseń, a po chwili komentarz, że poddała się Warszawa, że Polska nigdy nie skapitulowała.

 

Ten materiał, jak na Wiadomości to był mega lajtowy

Nie czaje jak można dzisiaj nie oglądać Legii. Real to gra ciągle, a Legia w LM może się prędko nie powtórzyć

Eee tam, żaden argument. Łudogorec tez może prędko nie zagrać, ale jakoś nie zamierzam ich oglądać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwsza strona mgr napisana, no to teraz mogę sobie kupić wkurwę długi kabel hdmi żeby kompa połączyć z tv (chyba, że znacie lepszy sposób), fife 17 i mogę pograć w csa! Zajebiście!

weź nie wkurwij mógłbym złożyć już miesiac temu bo napisałem pracę do 20 sierpnia, ale promotor nie poprawił jeszcze nawet (bo kurwa, podobno nie ma czasu), i bede musiał powatarzac rok, bo bez złożenia pracy w systemie APD do 30 września nie bede mógł miec zaliczonych seminarek i labo :keke:

 

@ Krzysfiol - nie, bo serbskiego :D

Jak, gdzie? Ja się uczyłem 3 lata, raczej już nic nie będę w stanie powiedzieć, ale tekst pisany jeszcze zrozumiem (ze słuchu gorzej) ;)
to taki metażart, bo w serbii i chorwacji teb sam jezyk przecież :D

 

A ludogorec zagra jeszcze, za duza kasa wpompowana jeat w ten klub, to będzie bulgarska wersja Szachtara taka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...