Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde, naprawdę chciałbym w tej firmie pracować. Rozmowa trwała koło 40 minut.

 

Najpierw w ogóle z jakim szacunkiem do potencjalnego pracownika, przywitanie i oprowadzenie po biurze, które jest mega, open space, kuchnia, różne pokoje, a także pokój relaksu z ps4, bilardem, piłkarzykami i ... siłownią. Potem mi zaproponowała pani kawę, herbatę, wodę.

 

Rozmowa była głównie o... mnie, a nie umiejętnościach stricte pod pracę. Długo opowiadała też o firmie, o warunkach, o specjalnych dodatkach dla pracowników, o atmosferze itp. a ją interesowała moja osoba, moje zainteresowanie hobby i tak wyszło, że też jest fanką Pogoni i ze 20 minut rozmawialiśmy o tym :D. Mówiła, że lubi pytać o rzeczy z CV, bo ktoś jej mówił kiedyś, że kibic Pogoni, a nie znał nawet z kim grali ostatni mecz... Punkt zdobyłem też za... profesjonalizm, bo mówiła, że w sumie nikt nie przychodził chyba tak przygotowany, a ja miałem swoją teczkę z wszystkimi rekomendacjami, opiniami, referencjami, certyfikatami, dyplomami itp. Rozmowa o niepełnosprawności i chorobie też na plus, bo to żaden problem. Pracować nawet można zdalnie, kiedy się czujesz gorzej.

 

Wielkie wrażenie zrobiła na mnie ta rozmowa i firma ogólnie. Teraz dostanę na maila zadanie techniczne do zrobienia, na które mam dwa dni i potem się okaże co dalej.

powodzenia! :kutgw:

Odnośnik do komentarza

 

http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/56,79317,20652260,anna-mama-3-letniej-oli-przedszkolak-i-6-letniej-kaliny,,2.html

 

"Starsza córka ma dodatkowe zajęcia. To dwa razy w tygodniu angielski, raz pianino, raz basen i raz taniec. Czyli pięć dni w tygodniu, oprócz szkoły, ma inne obowiązki. "

 

Dlaczego rodzice robią takie rzeczy swoim dzieciom? :> :ke:

Bo widza na fejsbuku innych rodzicow (AdR pozdro) wrzucajacych foty z Baham gdzie razem ze swoim dzieckiem lataja na lotni grajac na pianinie i czuja sie gorsi wiec probuja dorownac. Sam zone musze temperowac, bo jestem zwolennikiem zmieniania pasji jedna po drugiej a nie waleniu 5 frontow jednoczesnie :)

 

 

Obraz życia kreowanego na FB i jego wpływ na znajomych to materiał na co najmniej pracę doktorską z psychologii, albo socjologii.

Odnośnik do komentarza

http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/56,79317,20652260,anna-mama-3-letniej-oli-przedszkolak-i-6-letniej-kaliny,,2.html

 

"Starsza córka ma dodatkowe zajęcia. To dwa razy w tygodniu angielski, raz pianino, raz basen i raz taniec. Czyli pięć dni w tygodniu, oprócz szkoły, ma inne obowiązki. "

 

Dlaczego rodzice robią takie rzeczy swoim dzieciom? :> :ke:

 

może 5 pasji naraz to źle, lepsza specjalizacja od małego, ale ilość godzin dodatkowych popieram, tak aby dziecko w okresie, w którym mozna sie nauczyć najwięcej rzeczywiście nauczyło się czegoś fajnego i być może pozytecznego w przyszłym życiu.

Odnośnik do komentarza

Nie takie duże. Na oko z 50 osób. Ogólnie takie jakby filie mają w Sydney, Melbourne, Londynie, Edynburgu i Nowym Jorku, a w Polsce właśnie w Szczecinie. To są oddzielne jakby firmy, które pracują na własnym rynku, ale mają też zlecenia globalne dla całej siatki.

Odnośnik do komentarza

 

http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/56,79317,20652260,anna-mama-3-letniej-oli-przedszkolak-i-6-letniej-kaliny,,2.html

 

"Starsza córka ma dodatkowe zajęcia. To dwa razy w tygodniu angielski, raz pianino, raz basen i raz taniec. Czyli pięć dni w tygodniu, oprócz szkoły, ma inne obowiązki. "

 

Dlaczego rodzice robią takie rzeczy swoim dzieciom? :> :ke:

 

może 5 pasji naraz to źle, lepsza specjalizacja od małego, ale ilość godzin dodatkowych popieram, tak aby dziecko w okresie, w którym mozna sie nauczyć najwięcej rzeczywiście nauczyło się czegoś fajnego i być może pozytecznego w przyszłym życiu.

 

 

No tak, trzeba wychować przyszłe pokolenie neolibów. :roll:

 

Nie wiem, czego uważasz, że powinien się uczyć sześciolatek, ale moim zdaniem powinien się uczyć relacji społecznych w grupie rówieśniczej, jak poradzić sobie z dyscypliną w klasie i regularną nauką, a także że równie ważny jak praca jest odpoczynek, bo bez tego nie ma efektywnej pracy (a o czym nie zdają sobie sprawy rzesze dorosłych). Dziecko poza nauką w szkole powinno mieć czas na bycie dzieckiem, mówiąc krótko. Ja wiem, że czasy, kiedy my byliśmy młodzi nie wrócą, ale dzisiejsze dzieci muszą znaleźć dzisiejszy ekwiwalent naszego biegania po podwórku, haratania w gałę i podchodów.

Odnośnik do komentarza

 

http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/56,79317,20652260,anna-mama-3-letniej-oli-przedszkolak-i-6-letniej-kaliny,,2.html

 

"Starsza córka ma dodatkowe zajęcia. To dwa razy w tygodniu angielski, raz pianino, raz basen i raz taniec. Czyli pięć dni w tygodniu, oprócz szkoły, ma inne obowiązki. "

 

Dlaczego rodzice robią takie rzeczy swoim dzieciom? :> :ke:

 

może 5 pasji naraz to źle, lepsza specjalizacja od małego, ale ilość godzin dodatkowych popieram, tak aby dziecko w okresie, w którym mozna sie nauczyć najwięcej rzeczywiście nauczyło się czegoś fajnego i być może pozytecznego w przyszłym życiu.

 

 

Jebać dzieciństwo, ino rozwój!

 

 

http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/56,79317,20652260,anna-mama-3-letniej-oli-przedszkolak-i-6-letniej-kaliny,,2.html

 

"Starsza córka ma dodatkowe zajęcia. To dwa razy w tygodniu angielski, raz pianino, raz basen i raz taniec. Czyli pięć dni w tygodniu, oprócz szkoły, ma inne obowiązki. "

 

Dlaczego rodzice robią takie rzeczy swoim dzieciom? :> :ke:

 

może 5 pasji naraz to źle, lepsza specjalizacja od małego, ale ilość godzin dodatkowych popieram, tak aby dziecko w okresie, w którym mozna sie nauczyć najwięcej rzeczywiście nauczyło się czegoś fajnego i być może pozytecznego w przyszłym życiu.

 

 

No tak, trzeba wychować przyszłe pokolenie neolibów. :roll:

 

Nie wiem, czego uważasz, że powinien się uczyć sześciolatek, ale moim zdaniem powinien się uczyć relacji społecznych w grupie rówieśniczej, jak poradzić sobie z dyscypliną w klasie i regularną nauką, a także że równie ważny jak praca jest odpoczynek, bo bez tego nie ma efektywnej pracy (a o czym nie zdają sobie sprawy rzesze dorosłych). Dziecko poza nauką w szkole powinno mieć czas na bycie dzieckiem, mówiąc krótko. Ja wiem, że czasy, kiedy my byliśmy młodzi nie wrócą, ale dzisiejsze dzieci muszą znaleźć dzisiejszy ekwiwalent naszego biegania po podwórku, charatania w gałę i podchodów.

 

 

Z tym nie wracaniem naszych czasów to nie ma tak źle. Aneta na młodszą siostrę - 11 lat OIDP i często jest taka właśnie biegająca po podwórku czy inne zabawy "naszych czasów". To cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...