Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zaraz wyjdzie jakaś fanowska aktualka i będzie miodzio, od czasów PES6 grałem chyba w dwie wersje i... nigdy więcej

 

fanowska aktualka na ps4? :)

 

swiadomy wybor posiadaczy konsol, jmk raczej nie ma konsoli... polecam zapoznam się ze znaczeniem słowa ironia :king:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

zaraz wyjdzie jakaś fanowska aktualka i będzie miodzio, od czasów PES6 grałem chyba w dwie wersje i... nigdy więcej

 

fanowska aktualka na ps4? :)

 

swiadomy wybor posiadaczy konsol, jmk raczej nie ma konsoli... polecam zapoznam się ze znaczeniem słowa ironia :king:

 

ktoś Ci pocisnął ze słownikiem sjp, to teraz się wszystkim będziesz odgrywał? :)

Odnośnik do komentarza

Mam trochę za dużo wolnego czasu w pracy, chyba. :-k (nie mówcie szefowi, pliiiiis) Kolega przejął portal o baskecie, który istnieje od kilkunastu lat i chciałby go mocno rozkręcić. Zapytał się czy może od czasu do czasu nie napisałbym czegoś, więc... jakby kogoś ciekawił temat koszykarza, który kiedyś był misjonarzem na Filipinach, a teraz będzie grał we Włocławku: KLIK

 

Wszelkie uwagi chętnie przyjmę. Sami wiecie jak piszę po polsku ;)

Odnośnik do komentarza

Mam trochę za dużo wolnego czasu w pracy, chyba. :-k (nie mówcie szefowi, pliiiiis) Kolega przejął portal o baskecie, który istnieje od kilkunastu lat i chciałby go mocno rozkręcić. Zapytał się czy może od czasu do czasu nie napisałbym czegoś, więc... jakby kogoś ciekawił temat koszykarza, który kiedyś był misjonarzem na Filipinach, a teraz będzie grał we Włocławku: KLIK

 

Wszelkie uwagi chętnie przyjmę. Sami wiecie jak piszę po polsku ;)

Kiedy płatna opcja jak na szóstym ? ;]

 

A co do artykułu - internet w pracy mam taki, że jeszcze mi się strona nie otworzyła ;]

Odnośnik do komentarza

Jak chciałem wejść to u mnie to zajęło 30 sekund, więc też trochę długo. Rozmawiałem z nim wczoraj i mówił, że zainteresowanie w pierwszym tygodniu trochę go (w sumie ich, bo nie on jeden tam decyduje) zaskoczyło. Dlatego w czwartek/piątek informatycy mieli to ogarnąć. Płatności chyba nie będzie, chociaż nie pytałem.

 

A piszę raczej z powodu wolnego czasu i chęci wykorzystania wiedzy (lub wiedzy ;)), także w tym przypadku kasa to sprawa drugorzędna :)

Odnośnik do komentarza

Mam trochę za dużo wolnego czasu w pracy, chyba. :-k (nie mówcie szefowi, pliiiiis) Kolega przejął portal o baskecie, który istnieje od kilkunastu lat i chciałby go mocno rozkręcić. Zapytał się czy może od czasu do czasu nie napisałbym czegoś, więc... jakby kogoś ciekawił temat koszykarza, który kiedyś był misjonarzem na Filipinach, a teraz będzie grał we Włocławku: KLIK

 

Wszelkie uwagi chętnie przyjmę. Sami wiecie jak piszę po polsku ;)

 

normalnie macie tak mizerny ruch na stronie, że parę kliknięć z Maryni zawiesza wam stronę?

Odnośnik do komentarza

Mam trochę za dużo wolnego czasu w pracy, chyba. :-k (nie mówcie szefowi, pliiiiis) Kolega przejął portal o baskecie, który istnieje od kilkunastu lat i chciałby go mocno rozkręcić. Zapytał się czy może od czasu do czasu nie napisałbym czegoś, więc... jakby kogoś ciekawił temat koszykarza, który kiedyś był misjonarzem na Filipinach, a teraz będzie grał we Włocławku: KLIK

 

Wszelkie uwagi chętnie przyjmę. Sami wiecie jak piszę po polsku ;)

 

w porównaniu ze mną i tak nie musisz się wstydzić :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...