Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierdole, ale koszmarna noc :/ nie wiem co jest takiego w graniu w piłkę na hali, ale zawsze mam później ogromne problemy ze snem. bo bieganiu nie mam czegoś takiego :/

Mam tak samo :D, zajebista gierka wczoraj była i jak zawsze po zajebistej gierce wieczorem zasypialem i spałem strasznie w kratkę. Ciekawe jak skontrować takie pobudzenie organizmu, bo to dość irytująca sprawa :-k.
Odnośnik do komentarza

Po północy zaczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Danią i nie idzie się zalogować na stronę.

 

A gdy się w końcu zalogowałem to okazuje się, że nie ma takiego wydarzenia w ofercie kupbilet

No właśnie chujnia jest z biletami. Chcieliśmy się wybrać z ekipą z pracy i kupa, ni ma :/

Odnośnik do komentarza

 

ja pierdole, ale koszmarna noc :/ nie wiem co jest takiego w graniu w piłkę na hali, ale zawsze mam później ogromne problemy ze snem. bo bieganiu nie mam czegoś takiego :/

Mam tak samo :D, zajebista gierka wczoraj była i jak zawsze po zajebistej gierce wieczorem zasypialem i spałem strasznie w kratkę. Ciekawe jak skontrować takie pobudzenie organizmu, bo to dość irytująca sprawa :-k.

 

 

może zgłębisz temat? :>

Odnośnik do komentarza

 

na slizgu nie mozna sie zarejestrowac w kazdej chwili? sa jakies zaproszenia czy cos takiego?

nie rob tego, nie warto

 

w sumie bez rejestracji chyba mozna wszystko czytac wiec moze masz racje :-k

 

Po północy zaczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Danią i nie idzie się zalogować na stronę.

 

A gdy się w końcu zalogowałem to okazuje się, że nie ma takiego wydarzenia w ofercie kupbilet

No właśnie chujnia jest z biletami. Chcieliśmy się wybrać z ekipą z pracy i kupa, ni ma :/

 

 

pocieszcie sie Armenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Po północy zaczęła się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Danią i nie idzie się zalogować na stronę.

 

A gdy się w końcu zalogowałem to okazuje się, że nie ma takiego wydarzenia w ofercie kupbilet

No właśnie chujnia jest z biletami. Chcieliśmy się wybrać z ekipą z pracy i kupa, ni ma :/

 

 

pocieszcie sie Armenia ;)

ta, tylko sobota to trochę lepsza data była...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...