Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To aż taką dużą wadę masz? Ja się cieszę, że dziś pojechałem do okulisty z tatą, bo też miał coś do załatwienia w stolicy Azji. Tak to musiałbym czekać z 2-3h po wizycie z wejściem do samochodu, bo pierwszy raz u tego okulisty byłem i coś mi wlał do oka, że przez ten czas prawie nie widziałem później :D.

Odnośnik do komentarza

David Bowie, ileś ten zarost zapuszczał? Bo mamy praktycznie taki sam kolor :P

 

Nie wiem dokładnie bo ogolony byłem ostatnio wciul dawno temu. Powiedzmy dwa miesiące ;)

 

 

To aż taką dużą wadę masz? Ja się cieszę, że dziś pojechałem do okulisty z tatą, bo też miał coś do załatwienia w stolicy Azji. Tak to musiałbym czekać z 2-3h po wizycie z wejściem do samochodu, bo pierwszy raz u tego okulisty byłem i coś mi wlał do oka, że przez ten czas prawie nie widziałem później :D.

 

-9 i -6 ;) laserowy zabieg, może uda się wadę usunąć całkowicie, byłoby super. Ja miałem raz takie wracanie z Tychów bo hmm..USG oka? Tak czy siak na lewe słabo widziałem, a sam wracałem autem ^^'

 

LPBct1S.jpg

 

Kontrole u okulisty są spoko

Chcesz usuwać anizokorie? Czy o co kaman?

 

 

Dostałem krople by sprawdzić lewe oko pod jakimś tam kątem ;)

Odnośnik do komentarza

 

David Bowie, ileś ten zarost zapuszczał? Bo mamy praktycznie taki sam kolor :P

 

Nie wiem dokładnie bo ogolony byłem ostatnio wciul dawno temu. Powiedzmy dwa miesiące ;)

 

 

To aż taką dużą wadę masz? Ja się cieszę, że dziś pojechałem do okulisty z tatą, bo też miał coś do załatwienia w stolicy Azji. Tak to musiałbym czekać z 2-3h po wizycie z wejściem do samochodu, bo pierwszy raz u tego okulisty byłem i coś mi wlał do oka, że przez ten czas prawie nie widziałem później :D.

 

-9 i -6 ;) laserowy zabieg, może uda się wadę usunąć całkowicie, byłoby super. Ja miałem raz takie wracanie z Tychów bo hmm..USG oka? Tak czy siak na lewe słabo widziałem, a sam wracałem autem ^^'

 

LPBct1S.jpg

 

Kontrole u okulisty są spoko

 

Chcesz usuwać anizokorie? Czy o co kaman?

Dostałem krople by sprawdzić lewe oko pod jakimś tam kątem ;)

Byłeś z tym kiedyś u neurologa? Czy to świeża sprawa?
Odnośnik do komentarza

To aż taką dużą wadę masz? Ja się cieszę, że dziś pojechałem do okulisty z tatą, bo też miał coś do załatwienia w stolicy Azji. Tak to musiałbym czekać z 2-3h po wizycie z wejściem do samochodu, bo pierwszy raz u tego okulisty byłem i coś mi wlał do oka, że przez ten czas prawie nie widziałem później :D.

to jest taki okulistyczny żart, wlali Ci tam swój mocz

Odnośnik do komentarza

 

@Smetku, ale co z czym :D ? Miałem problem z ciśnieniem, poszła żyłka. Rozeszło się. Jestem pod opieką neurologa stałą więc wszystko bangla, chodź z bugami ;)

Dysproporcja źrenic

 

 

 

@Smetku, ale co z czym :D ? Miałem problem z ciśnieniem, poszła żyłka. Rozeszło się. Jestem pod opieką neurologa stałą więc wszystko bangla, chodź z bugami ;)

Dysproporcja źrenic

 

 

Tak jak wyżej pisałem - dostałem tylko krople na jedno oko żeby powiększyć chwilowo źrenice by je lepiej zbadać :)

Odnośnik do komentarza

 

To aż taką dużą wadę masz? Ja się cieszę, że dziś pojechałem do okulisty z tatą, bo też miał coś do załatwienia w stolicy Azji. Tak to musiałbym czekać z 2-3h po wizycie z wejściem do samochodu, bo pierwszy raz u tego okulisty byłem i coś mi wlał do oka, że przez ten czas prawie nie widziałem później :D.

to jest taki okulistyczny żart, wlali Ci tam swój mocz

 

To przypał trochę, dobrze że już umyłem oczy.

ajer, to ja dostałem takie same krople, tylko na obie gałki i chyba jakieś mocniejsze niż zwykle ;). To spora wada fakt, u mnie -1.75 i -2 tylko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...