Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam później przejść W2, ale nie wiem czy mi pójdzie. O trójce to nawet nie marzę.

Przejdź pierwszego, żeby dokończyć fabułę, choć trochę męczy. Ja pomału siekam w dwójkę. Czasu brak oraz za bardzo nie chcę od razu lecieć w III. Odwlekam ten moment ;) Jednocześnie już bym chciał sięgnąć po Dziki Gon i dodatki, z drugiej nie wiem w co będę grał jak ją przejdę :D

W zeszłym roku kupowałem kompa właśnie do Wieśka III na max detale. Tylko sprawdziłem jak wygląda.

Odnośnik do komentarza

 

Przyjedź do Szczecina to zobaczysz jak można fajnie i płynnie jeździć po rondach ;).

 

Nie wiem jaka to ulica ale jak się jedzie na halę Azoty to jest takie małe kółeczko i to jest rondo :D

 

 

Teraz to tam są nawet dwa małe ;) Jedno mini mini :D No, ale mocno rozkorkowało skrzyżowanie i dla pieszych też lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Przyjedź do Szczecina to zobaczysz jak można fajnie i płynnie jeździć po rondach ;).

 

Nie wiem jaka to ulica ale jak się jedzie na halę Azoty to jest takie małe kółeczko i to jest rondo :D

 

 

Teraz to tam są nawet dwa małe ;) Jedno mini mini :D No, ale mocno rozkorkowało skrzyżowanie i dla pieszych też lepiej.

 

O to widzę że w Szczecinie zmiany zmiany zmiany ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...