Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Stramowski z Ostaszewską w reklamie T-Mobile :doh!:

Straszne to jest. Gorsze niż trailer nowego Pitbulla :keke:

 

Btw - nie wiem czy wersja na PS3 Mass Effect 2 jest jakaś łatwiejsza czy wynika to z tego, że "i been there, i done that", ale tak.

 

1. nie ogarniam sterowania, tzn. wiem co i jak się robi, ale często się mylę, nie wychodzi mi to jeszcze płynnie i jak podbiegam do zasłon to często albo się od nich odbijam, albo od razu chowam się i wstaje wystawiając na strzał.

2. ogólnie na padzie deczko trudniej się celuje, szczególnie tymi biotycznymi mocami.

 

I niby wszystko jest gorzej, a tutaj przy misji rekrutacyjnej Mordina gdzie na PCecie padałem non-stop przeszedłem wszystko od razu. A wcześniej się zastanawiałem czy nie dać poziomu na łatwy, bo w końcu chcę tylko ponownie przeżyć fabułę, ale tym razem na prawie 50 calach zamiast na 21 ;]

Odnośnik do komentarza

 

Byłem w Poznaniu i przejezdzalem samochodem przez to słynne rondo Kaponiera, dobrze że nie jechał żaden rowerzysta, bo bym go zdjął na bank.

co, czerwonych pasów nie widać? :roll:
Nie, są namalowane kompletnie bez sensu, do tego na światłach czeka się strasznie długo. W ogóle cieszę się, że już wracam do Warszawy, o wiele przyjemniej się po niej jeździ.
Odnośnik do komentarza

 

 

Byłem w Poznaniu i przejezdzalem samochodem przez to słynne rondo Kaponiera, dobrze że nie jechał żaden rowerzysta, bo bym go zdjął na bank.

co, czerwonych pasów nie widać? :roll:
Nie, są namalowane kompletnie bez sensu, do tego na światłach czeka się strasznie długo. W ogóle cieszę się, że już wracam do Warszawy, o wiele przyjemniej się po niej jeździ.

 

a jakiś inny argument niż "są złe bo są złe"?

 

najsłabszy element na Kaponierze dla rowerzystów to zatoczka od strony mostu dworcowego, Grobelny chciał, by tak było od każdej strony, na szczęście Jaśkowiak to poprawił

Odnośnik do komentarza

Wróciłem po przerwie do Wiedźmina pierwszego, i chyba jestem już zramolałym tetrykiem, bo im bliżej końca, tym coraz mniej mi się podoba :/ Za dużo high fantasy, za dużo patosu, za dużo magii. Lepiej mi się grało w pierwszych latach.

 

Mnie za to, to wszystko się strasznie nudzi. Napierdzielanie z punktu a do punktu b w te i we wte.

Odnośnik do komentarza

O tym nawet nie piszę - w Odmętach to było karczma - pola - karczma - Pani Jeziora -karczma - pola i tak na okrągło. Większość czasu to bieganie.

 

Właśnie tutaj jestem :roll:

Chociaż jest odmiana po grobla-bagna-dzielnica handlowa

 

Najgorsze jest, że mam zjebaną 3 ale nie tykam dopóki nie przejdę 1. A przechodzę dokładnie rok :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...