Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ale w Bytomiu to za chuj bym nie chciał mieszkać. Jakkolwiek ceny są kuszące to miasto jest jak Silent Hill. A szkoda, bo ponoć w latach 60tych (?) było piękne.

Ja nie wiem jakie wy tam macie klimaty na Śląsku, ale Bytom nie różni sie dużo od takiego Zabrza na przykład (pomijam Bobrek czy Szombierki). To jest te sam level co Ruda Śląska i Chorzów. Gliwice są bardziej kwitnące, ale to nadal klasyczne śląskie miasto bez plusów w jedna czy druga stronę. Na Śląsku fajne są Piekary i Radzionkow, bo to małe miasteczka, ale still Śląsk, i mikroskopijna odległość od Katowic (których akurat nie znam)

Nie znam poziomu szkół, bo to ważne, ale miejscówka Melera nie gorsza niż np. Makoszowy ;)

Odnośnik do komentarza

 

Nie no, ale w Bytomiu to za chuj bym nie chciał mieszkać. Jakkolwiek ceny są kuszące to miasto jest jak Silent Hill. A szkoda, bo ponoć w latach 60tych (?) było piękne.

Ja nie wiem jakie wy tam macie klimaty na Śląsku, ale Bytom nie różni sie dużo od takiego Zabrza na przykład (pomijam Bobrek czy Szombierki). To jest te sam level co Ruda Śląska i Chorzów. Gliwice są bardziej kwitnące, ale to nadal klasyczne śląskie miasto bez plusów w jedna czy druga stronę. Na Śląsku fajne są Piekary i Radzionkow, bo to małe miasteczka, ale still Śląsk, i mikroskopijna odległość od Katowic (których akurat nie znam)

Nie znam poziomu szkół, bo to ważne, ale miejscówka Melera nie gorsza niż np. Makoszowy ;)

 

 

Coooooo :lol: ? Za cholerę nie ten sam level co Chorzów, który zaczął ładnie się rozwijać od jakiegoś czasu i co chwila widać kolejne inwestycje. Co do Rudy nie porównam bo za mało w niej bywam, ale porównanie do Zabrza też beznadziejne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...