Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

to uczucie, kiedy obejrzałem już wszystkie najlepsze seriale świata i nie mam tej radości z pochłaniania czterech-pięciu godzinnych odcinków z rzędu :<

 

Eee, nie wierzę, dużo dobrego gówna na rynku, ja się boję, że w całym swoim życiu nie zdążę wszystkiego pooglądać.

 

Obecnie czekają na mnie: Fargo, Bloodline, Black Mirror, The Wire i jeszcze kupa seriali z lat 2015 i 2016.

 

Zapraszam do przeglądania, wszystkie z sensownych poleceń: http://www.sidereel.com/profile/914c1442-9e51-40ac-b361-41f4f7170126/tracked-shows

Odnośnik do komentarza

uwierz, już doszło do tego, że niedawno obejrzałem z jakiegoś powodu do końca takie średniaki jak Criminal Justice, takie bakłażany jak 22.11.63 i wreszcie takie kompletne gówna jak The Night Manager. Fajnie, że zacząłem oglądać Południowy Park, ale to tak na luzaczku, a nie, że czuję tę tęsknotę kiedy muszę przerwać oglądanie. Ściągam se kosmos z tym Murzynem to może się chociaż czegoś nauczę ;/

Odnośnik do komentarza

uwierz, już doszło do tego, że niedawno obejrzałem z jakiegoś powodu do końca takie średniaki jak Criminal Justice, takie bakłażany jak 22.11.63 i wreszcie takie kompletne gówna jak The Night Manager. Fajnie, że zacząłem oglądać Południowy Park, ale to tak na luzaczku, a nie, że czuję tę tęsknotę kiedy muszę przerwać oglądanie. Ściągam se kosmos z tym Murzynem to może się chociaż czegoś nauczę ;/

To moze lepiej ksiazke poczytaj zamiast sie tak katowac? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...